Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok,22 éves, és nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok,22 éves, és nemrég vesztettem csak el a szüzességemet az új lakótársnőmmel. Úgy érzem most, mintha az életem első 22 évét elpazaroltam volna. Ez elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Tényleg tök komolyan rosszul érzem magam emiatt, hogy csak most jött össze valakivel. :S Azóta sokszor csináljuk, ma is már 2x megvolt a kiscsaj, de úgy érzem be kell pótolnom minden elvesztegetett percet. Amúgy nagyon élvezzük mindketten.
2009. márc. 21. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd igy. és ne mondj olyat h "megvolt a csaj" :S:S
2009. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinném, hogy valóban olyan nagy érték lett volna számodra a szüzesség, különben nem akarnád most mindenképpen bepótolni, ami elmaradt...
2009. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Nagy hírem van! Egy egészséges,FELNŐTT férfi vagy,nem egy szüzességét dédelgető taknyos tini!Ha élvezitke mindketten,csináljátok!Pótoljátok be:D
2009. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem semmit nem pazaroltál el eddigi életedből...Most találtál egy olyan lányt, akivel szívesen veszíthetted el a szüzességedet. Ez tiszteletre méltó. Most kezdődik igazán az életed!!!


Viszont mostmár tényleg vágj bele az életbe, és okozzatok egymásnak sok boldog pillanatot!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kösz eddig mindenkinek, 21:52-esnek annyit még, hogy a élvezet nagyobb érték.
2009. márc. 21. 22:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor élvezkedj, de ne használd ki a nőket!
2009. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ÉLET nem csak ennyiből ÁLL, hogy a farkad feláll.

Ha a f@sz feláll az ész megáll, ez egy régi mondás!

Ne felejtsd el, hogy az észre is szükség van.

Később még rájössz erre is.

2009. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem elmúlik majd, ha az IQ-d nőni fog.Mert ott van még igazán pótolni valód.
2009. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Úgy értettem, hogy a nővel való szex új, és ezzel a csajjal jól elvagyunk, nem mondom, hogy szeretem, talán lehet valami komolyabb belőle, sőt szinte biztos vagyok benne, de addig is elvagyunk legalább. Voltam már szerelmes, de az nem jött össze.
2009. márc. 21. 23:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm ebben csak annyi a gáz, hogy most fogod kiélni a kamaszkort. kicsit fáziskésésben leszel...
2009. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!