Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. A pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. A pasikat szeretem, de néha elgondolkozom azon, hogy milyen egy lánnyal szeretkezni. Milyen?

Figyelt kérdés
Most is van 1 barátom,akit szeretek,már 2 éve.Minden vágya életében szeretkezni legalább egyszer 2 nővel.Ő az én vágyaimról nem tud.Egyszer csókolóztam 1 lánnyal és sokkal jobb volt a csókja, mint 1 pasié.Akkor most lezbi vagyok?Ha teljesítem párom kívánságát (és egyben az enyémet is) akkor az tönkre teszi szerelmünket?
2009. márc. 21. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
bizalom kérdése! ha megbízol benne és ő is benned nem lehet gond az tuti hogy előtte jól fel kell térképezni a helyzetet és nem valami riherongyot összeszedni 3.nak...amugy nem hinném hogy lezbi lennél nagyon sok nő álmodozik nőkről de mindenkit csak a kíváncsiság hajt!!!
2009. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Te is szeretnéd, ő is, akkor mi gond van? Amúgy nem csak hetero és homo van, hanem bi is.
2009. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Milyen egy lánnyal szeretkezni - jó. Másképp jó, mint egy pasival. Sokkal érzékibb, nem koncentrálódik annyira a fő erogén zónákra. Sok pasi csak a mellel-pinával foglalkozik, míg egy nővel az egész testeteket felfedezitek.


Nem csodálkozok, hogy egy nő csókja jobban esett, eőfordul az ilyesmi. Ettől önmagában nem vagy leszbikus. A Te döntésed, hogy mit kezdesz a biszexuális nyitottságoddal. Van, aki felfedezi, és nem kezd vele semmit, soha nem meri nővel kipróbálni. Én vállaltam az ezzel járó bonyodalmakat. Évekig nem volt egyszerű, én nem bántam meg, de Neked nem adok konkrét tanácsot. Azt Neked kell tudni, hogy a nyugodt élet, lelki béke, a hagyoményok követése, a megfelelés, stb. stb. fontosabb Számodra, vagy az, hogy - ah nehézségek, lelki gunancok, stb. árán is, de mindent kipróbálj, ne maradjon Benned megbánás, hiányérzet.


Én, noha biszexuális vagyok, jelenleg egy nővel monogám kapcsolatban, a hármas szexnek soha nem voltam híve, csak egyszer csináltam, és nem rajongtam a szituációért. Zavart a pasi, ez van. :D Az elsősorban a pasi vágyainak kielégítéséről szól, egész más egy nővel kettesben.

Ha pasival jártam, nem tettem volna eleget ilyen kérésnek, hogy hármasban legyünk. Büszkeség, tudod. Nehogymár az én pasim egy másik nőt simogasson. Számomra a szerelem, akár pasival, akr nővel, egyben kizárólagosság - szerintem ez az intimitás alapfeltétele.


De azt Te tudhatod, mit bír el a szerelmetek. Amit én tudok, ismerek olyan párokat, akik kipróbálták a gruppent, általában a saját kapcsolatuk ürességét próbálták ezzel elfedni, és ez által nem javult a kapcsolatuk. De ők nem 18 évesek voltak, hanem idősebbek.

2009. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is inkabb bi vagy, de az is lehet h meg az sem es csak a kivancsisag hajt. engem is vonz neha 1-1 lany, kiprobalnam, erzem h most megcsokolnam, de ez a maximum. kiprobalni max alkohollal es kivancsisagbol tudnam es utana szeritnem szornyen illetve szornyen osszezavarodottan ereznem magam ugyh szerintem en kihagyom.

de ha ennyire erdekel es amugy szereted a baratod, vallald be a 3ast, de elotte kozold vele h ez nem csak rola fog szolni, h te is ugyanannyira ki szeretned venni a reszed a 3.bol mint o. igy nem lesznek felreertesek es utolagos veszekedesek es te is kiprobalhatod h milyen 1 lannyal. a tobbi mar rajtad mulik.

sokbatorsagot es legy oszinte a baratoddal,de elsosorban magaddal!

2009. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha mindketten benne vagytok, akkor próbáljátok ki. Én a két legjobb barátommal (egy lány és egy fiú) próbáltam ki és nem bántam meg. Azóta többször is sort kerítettünk rá. Érdekes, mikor 2 lány kényeztet egy fiút, de az is, mikor egy fiú és egy lány a másik lányt...mindenképpen próbáld meg, ha vágytok rá, nem fogod megbánni. De keressetek megbízható harmadikat, ez a dolog nyitja!


Hajrá! ;)

2009. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Marha jó lánnyal szeretkezni. Két lánnyal még jobb. Egy pasi voltam.
2009. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagy.

Ha mindent előre megbeszéltek , akkor nem megy a kapcsolatotok rovására. Ha otthagyod a fiút a csaj miatt, akkor van gáz, mert a fiú marha nagyot koppan...

2009. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, ígérem megszívlelem a dolgot.Várok még válaszokat, és érdekelnének még tapasztalatok.
2009. márc. 21. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bi vagy,ami elég valószinű és a barátod is el fogad úgy,akkor próbáld ki.Egyébként a lányok fele binek számít,ha a úgy vesszük.Ez miatt elfogadottabb ez a lányoknál,tehát ne légy zavarban,ha bi lennél.
2009. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!