Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem ugy jobban magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ugy jobban magam ha nem szexelünk?

Figyelt kérdés

már egy jo éve járunk de ha tudom hogy szex jön akkor már rosszkedvem is van...

ha megszabadulok a szextöl akkor fellélegzek

kicsit rossz már hogy sosincs kedvem

mit tegyek?


2009. márc. 21. 14:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a lekokadok arra értem hogy elmegy a kedvem
2009. márc. 21. 15:05
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Jah azért..mert már kezdtem megilyedni! xD
2009. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem itt a kapcsolatot kell alapvetően megváltoztatni.Mert ez tulajdonképpen a rossz kapcsolatok egyike.Nem normális dolog,és tényleg szerintem el kéne gondolkodnod,hogy szereted-e a párod,hogy ő szeret-e téged.Egy normális kapcsolatban a felek alig várják,hogy egymáséi lehessenek.Ez már kényszer.:(
2009. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
soha nem megyünk sehová csak itthon vagyunk ha lejön hozzám,meg nagyon sokat csavarog...
2009. márc. 21. 15:11
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi van sz.pjál le? hát igen igy nekem se lenne kedvem!!

Sőt, nem kényszeríthet és ez szerinetem csak azt nézi hogy neki jó legyen!!

Mondd el neki hogy ez bánt téged és így ez csak egyre rosszabb lesz! Talán még meg is undorodsz maga a szextől!

Na ez már rossz tapasztalat!!

Szerintem beszélj azért vele!!

De ha dobja a kérdést akkor nincs értelme ennek, mert ez csak nyomokat fog benned hagyni!

Biztos találnál olyan fiút aki szívből szeretkezne veled és nem csak egy dugás lennél a számára!

Azt kívánom neked hogy találj rá!

2009. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ugy voltam vele hogy a fog gátlo miatt lement a libidom hát váltottam...

nem látszott semmi

vettem kapszulát ami ilyen természetes és bioboltban lehet kapni libidonövelö is van benne...

az se ...

nem tudom

amugy én szeretem öt meg ö is engem szerintem,

ha merek mondnai valamit akkor azt mondja mint pld tegnap mert tegnap se volt kedvem de belementem hogy "már 3hete nem volt szex a stukáddal egybevéve"

és 2hetet beteg voltam amugy 1 hét a stuka...

de mikor megvan akkoris 6nap alatt 3x kb le kell sz-opni

2009. márc. 21. 15:15
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Fiatal vagy még, nem kell neked egy ilyen pasi mellett lehorgonyoznod!! Ne csináld!! A szexnek nem erről kellene szólnia, hogy sz..jál le, meg du..junk.. Ez a pasi teljesen semmibe vesz téged, nem vagy neki más, csak egy test amibe beleélvezhet ha úgy van kedve! Atya világ! Cseréld le sürgősen, mielőtt egy életre elveszi a kedved a szextől! Egy ilyen élmény tényleg egész életedre hatással lehet, ha lelkileg nagyon megvisel! Ennyit nem ér egy pasi(de nő) sem, de ez meg főleg! Keress olyat akinek fontosak a te érzéseid is. Lehet azért ilyet is találni, vannak bőven!!
2009. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
B**** meg.. -.-" nem, nem jelenti azt h semmibe vesz téged :S biztos nagyon szeret és te is őt. :) csak annyit kell tenned hogy megkéred, ne beszéljen így. és.. mondd meg neki hogy egy ideje nem élvezed, csak ha orálisan elégít ki. hidd el, találtok megoldást ;)
2009. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szija! Sajnos nekem is ugyanez a problémám van, mint neked. Igaz nekem nem mondta a barátom azokat a szavakat mint neked. én 2és fél éve vagyok a pasimmal és 2 éve nem szexeltünk. na gondolhatod. kész csoda hogy mellettem van. nagyon rossz érzés, áttudom érezni a gondodat. nekem egy nemi betegséggel kezdődött, amit sikeresen kezeltem viszont azóta vagy fáj vagy egyszerűen nagyon nemkívánom a párommal az együttlétet. :S szeretem őt nagyon, de nem kívánom. nemtudom mi lehet a probléma velünk, de iszonyat érzés. ha valki valami okosat tud akár erre mondani...
2009. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

szia!

én azért néha bevállalom a kedvéért...

de amugy egy kinzásnak élem meg sajnos és én is nagyon szeretem de nem akarok szexelni

2009. márc. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!