Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 évi házasság után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évi házasság után nem kívánjuk egymást. A kezdeményező fél eddig is én (nő) voltam, de már belefáradtam. A férjem nagyon hamar "elmegy", nekem ez nagyon rossz. Van még remény, vagy ez mással is így van ebben a korban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
hát ez van segithetek
2009. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ilyen hosszú házasság után előfordul az,hogy a felek már nem kívánják annyira a szexet.Valószínűleg még nem vagytok "öregek",még 60 éves korban,vagy afölött is normális lenne a vonzalom.Próbáld meg megbeszélni a férjeddel a dolgot.Lehet,hogy merevedési probléma,vagy valami más oka van.Ne rögtön magadban keresd a hibát!Remény mindenféleképp van,valószínűleg azért megy el korán,mert kevés az aktusok száma.Remélem minden megoldódik!Sok sikert!
2009. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A probléma főleg az unokák megszületése óta érződik.

Talán már nem egymásra figyelünk, hiszen ők mindennél fontosabbak! De nekem hiányzik...:-(

Azért köszi!

2009. márc. 20. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

25 évi házasság után azért nem törvényszerű, hogy már ne kívánják egymást a felek. Az én szüleim is most nyáron fogják ünnepelni a 25. házassági évfordulójukat, és imádják egymást, rendszeres a szexuális életük. (onnan tudom, hogy anyukámmal nagyon jó viszonyom van, nincsenek előttünk tabu témák.) Pedig szegényeknek nincs könnyű dolguk, ritkán maradnak kettesben. Bár nem tudom, ti hány évesek vagytok, ők ilyen téren még viszonylag fiatalok. (43 és 45 évesek)

Unokák érzekése után sajnos ez érthető, hogy ők a fontosabbak, de ha hiányzik a férjed ilyen téren, szerintem ülj le vele beszélgetni, és mondd meg neki őszintén, hogy hiányolod. Sok sikert!

2009. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!