Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom, hogy megfogjam a péniszét?

Figyelt kérdés
Gatyán keresztül megengedi,de mikor arról van szó benyuljak a boxere alá,akkor már eltolja a kezem,vagy egyszerüen lefogja... ami egy ideig izgató,de végre szeretném már rendesen is megfogni. nem értem miért nem engedi... rendesen ki tud vele elégíteni, akkor meg mit szégyellősködik? Én 19 vok,ő 27. Kb 2 hónapja vagyunk együtt és élünk rendszeres sexuális életet. Szóval tényleg nem értem
2009. márc. 20. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ez számomra is furcsa.szerintem ezt vele kéne megbeszélned.lehet vlmi kisebbségi komplexusa van magával szemben...vagy vlmi régebbi rossz tapasztalat miatt.probálj meg kedveskedni,h milyen jo vele,kicsit bátoritsd h jo az amit csinál és h mennyire szereted ugy ahogy van és h te is szeretnél neki még nagyobb örömet szerezni az által...
2009. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon szeretem, nem tudom miért. Bár én eléggé koncentrálok az orgazmus visszatartására, lehet, hogy ő is attól tart, hogy egy kis "kézimunka" hatására elélvezne. Szerintem fogadd el, ha egyébként jó a szex. Nők között is van olyan, aki nem szereti ha a mellét izgatják.
2009. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá,h rákérdezek,de olyan cikinek érzem és nem tudom hogyan fogalmazzam meg a kérdést ugy h ne tünjön olyan... izésnek.Na,tudjátok.

Nem hiszem h attól tartana h ha megfognám elmenne... normál ideig szokott tartani az együttlét. És én általában akkor szeretném megfogni neki, mikor neki állunk előjátékként. gatyán keresztül megengedi ilyenkor,szóval nem értem

Jó lenne pasik is válaszolnának h ők h vannak ezzel a dologgal

2009. márc. 20. 12:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé furcsa...nem értem férfi létemre(28).

Pedig élvezetesebb ha nincs az emberen boxer. Mindenesetre én engedem. Csak az övét akarod megfogni? :)

2009. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is van. Nekem egyik régi barátom azt sem engedte, hogy lássam, nemhogy hozzáérjek még alsón keresztül sem.
2009. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Először is: csak végső esetben kezdj el gondolkozni a válaszomon! Nekem a kérdésedről ez volt az első gondolatom, de remélhetőleg nem így van.

Szóval... nem lehet, hogy nem is pasi? Hanem egy lánytestű-férfilelkű emberke, aki pasiként él, imád téged, és nem meri elmondani? Amikor "odabent" van, akkor könnyen úgy gondolhatod, hogy az a valami, az egy élő "szerv", de ha kézzel érnél hozzá, egyből kiderülne a dolog.

Hát, én azért remélem és kívánom a legjobbakat.

2009. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valamilyen betegsége, ami látható is lenne.
2009. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

13:05

pl.: [link]

2009. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szégyellős, komplexuisai vannak, vagy valami betegsége. A legtisztább az lenne, ha vele megbeszélnéd.
2009. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet kicsit kinos erröl beszélnetek, de sztem igy neki sem joo.ha rákérdezel tapintatosan h miért nem hagyja abbol nem lehet gond.1 probát megér...gondold ád
2009. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!