Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennél a szomszédba orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennél a szomszédba orális szexért ha otthon nem kapod meg?

Figyelt kérdés
Érzelmileg minden rendben de nem kapok orális szexet, 25 éves vagyok és nem akarok lemondani az orálisról örökre. Nagyon erkölcstelen és gáz lenne ha mással csinálnám?
2009. márc. 19. 15:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz,hogy vannak ilyen igényeid.A "jól kijövünk" kifejezés pedig nem hiszem,hogy számodra szerelmet jelentene.Én szűz voltam,mikor először lefeküdtem a párommal,sokáig sok dolgot nem mertem,de idővel ez enyhült.Én is már mindent megcsinálok a barátomnak-persze nem kell perverz dolgokra gondolni-azért mert szeretem szerelemből,ő is engem,és szeretünk egymásnak örömet okozni.Ha a párod eddig ezt nem tette meg,akkor valahogyan rá kéne vezetned.Ha pedig már ilyenen gondolkozol,akkor egyáltalán nincs rendben minden,és úgy látszik,nem vagy belé szerelmes,mert akkor ilyeneken nem agyalnál.Szerintem a leggerincesebb lenne,ha partnert váltanál,nem csak kihasználnád a barátnőd.
2009. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ez igaz de nem akarok a "köcsög" lenni aki csak azért hagyja ott a barátnőjét mert az nem csinálja orálisan. Ha megtenném akkor ezért lennék elítélve erkölcsileg.
2009. márc. 19. 16:05
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy nem akarod ezért elhagyni. Érthető is ha szereted. De megcsalni megtudnád...szal ezt nem értem...lehet az még rosszabb lenne neki, hogy mással csináltatod miközbe vele vagy, mint hogy otthagyod. Ha otthagyni nem akarod emiatt, akkor csináltatni se csináltasd mással.
2009. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de akkor ő is mehet nemorálisért a másik szomszédba.
2009. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
ha vannak olyan dolgok, legyen az barmi, amit nem kapsz meg otthon, ott gond van. Beszeljetek rola, mond neki, neked ilyen igenyeid vannak, ha megsem teszi, akkor vagy otthagyod, vagy szenvedsz emiatt. Ha szeretitek egymast, mindkettotoknek kompromisszumot kell kotnie, mond, hogy nem kered gyakran, de neha tegye meg, mert neked oromet okozna. Ha nem akar rola beszelni, rajtad all a kapcsolat jovoje.
2009. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Téged csaltak már meg? Tudod te milyen mocsok megalázó érzés mikor szeretsz valakit és az mással kavar? Gondolj legalább bele, ne csesszél így ki a barátnőddel ha szereted, ha meg nem akkor hagyd ott és keress valaki mást.
2009. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem mondod meg neki, hogy szeretnéd ha csinálná...vegyél fel ízesített kotont, ha nagyon viszolyog tőle. Annyi megoldás van, de sajnos amit Te gondolsz az a legrosszabb.

Én tuti nem csalnám meg a barátnőmet ha nem csinálná, sőt nem is haragudnék. Szerencsére csinálja nekem, de ízlések és pofonok.


22/f

2009. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre haggyad, aztán pár hónap múlva térj rá vissza.

Vedd meg az Charla Hathaway:"Erotikus masszázs" c. könyvet, és gyakoroljátok az ott leírtakat.www.pannon-literatura.hu kiadás 2008.

Nagyon vigyázz, hogy mindig nagyon frissen mosott legyél és jószagú!

Fiatal még, változni fog.Ezért ne menj a szomszédba, van még vagy 60 évetek!

2009. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
88%
nem jön be nekem se a fenti cím, de van a könyvben egy telefon:59/322-555
2009. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam: [link]
2009. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!