Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennél a szomszédba orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennél a szomszédba orális szexért ha otthon nem kapod meg?

Figyelt kérdés
Érzelmileg minden rendben de nem kapok orális szexet, 25 éves vagyok és nem akarok lemondani az orálisról örökre. Nagyon erkölcstelen és gáz lenne ha mással csinálnám?
2009. márc. 19. 15:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%

30 fölött megvadulnak. A nők.

Még könyörögni fogsz, hogy hagyja abba!

2009. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
98%
Mért? Vannak dolgok amit nem mindenki szeret. Más téren attól még rendben lehet a szexuális életük, mert van ez az egy dolog amit a párja nem szeretne. Lehet bármi mást meg megtesz. szóval nem feltétlen van úgy ahogy mondtad.
2009. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Az már megcsalás és ha ilyenen gondolkozol, akkor a kapcsolatotok elveszett... Ne szívasd a párod, ha nem tetszik, válts, de ne csald meg.
2009. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
férfi vagyok
2009. márc. 19. 15:19
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
max. a szomszéd pincsijéhez.
2009. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért lenne gáz ha mással csinálnád, mert ha érzelmileg minden rendben és szereted a párod akkor ne alázd meg ezzel hogy megcsalod és mással intézteted el a dolgot, akkor tuti hogy kivág téged, ha meg mégse, akkor meg aztán végképp lemondhatsz róla hogy valaha is csinálni fogja neked, mert mindig ez a megalázó eset fog eszébe jutni.

Nem tom mióta vagytok együtt, de hagyj neki kis időt. Emlegesd neki h neked ez nagyon jól esne, pont mint amennyire neki jól esik, de ne erőltesd. Nem tudhatod mért nem akarja. Lehet csak fél hogy bénázik, vagy nem tom. Próbáljatok először tényleg ízesített óvszert, ahogy már más is ajánlotta. Lehet nem akarja hogy a szájába élvezz és ezért nem csinálja, vagy nem szereti az ízét, vagy az illatát, annyi oka lehet. Beszélgess vele. Meg csináld azt hogy mikor te elégíted ki legközelebb, csináljátok abban a pózban ahogy 69-ezni kell. Lehet úgy nem fog tudni ellenállni és magától elkezdi. Annó nekem is sokkal könnyebb volt így elkezdeni, azóta meg le se lehetne szoktatni róla :D:D

2009. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

nem a barátnőd tette fel azt a nagy port kavart kérdést,hogy:más is undorítónak tartja az orális szexet?

én nem tudom elképzelni a szexet nélküle,imádom csinálni.ha ezen jár az eszed(ami nem csoda) az első alkalommal megcsalod.és mondhatni az ő hibája.örökre nem mondhatsz le erről.persze az is kérdés,hogy mióta vagytok együtt?mert ha még friss a dolog,lehet nem meri/akarja,akkor várj.de inkább most lépj,mintha már van gyereketek stb.

2009. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem mennék, hanem más partnert keresnék. Nálam az orális alap, ha egy csaj nem csinálja, nem sokáig húzza nálam. De emiatt nem megyek félre, hanem szakítok. Viszont sok férfi inkább félremegy, nem szakít. Ami igaz az igaz, egy férfi nincs meg orális nélkül.
2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt. Nem akarok szakítani mert jól kijövünk, de ezt nem lehet megbeszélni vele. Párszor csinálta de láttam rajta, hogy nem esett jól neki, akkor meg nekem se jó ha azt látom, hogy ő nem élvezi. Nem úgy értettem, hogy rendszeresen mással csinálnám, de 1,5 éves kapcsolat után jól esne egy orális kielégülés. Az gáz, hogy a testemnek ilyen igényei vannak?
2009. márc. 19. 15:38
 20/34 anonim ***** válasza:
88%
Lány vagyok 17 éves van barátom 1 éve vagyunk együtt és még sosem csináltam neki ! és nemis akarom mert kiráz tőle a hideg ha csak rágondolok is .. de van h mikor annyira kívánom őt hogy belegondolok és AZT is kivánom .. talán rátudom majd venni magam.. éb teljes mértékben elzárkozok a dologtól , de lyenkor mikor nagyon kivánom őt eltudok képzelni bármit és sztem kell egy kis idő de menni fog... szóval ...sztem várj rá .. csak ennyi
2009. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!