Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Moziban milyen pózokban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moziban milyen pózokban lehet szexelni?

Figyelt kérdés
elsősorban olyanok véleménye érdekel aki már próbálta.
2009. márc. 18. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Direkt dugni mentek oda? Ha ott kívánjátok meg egymást, és nem bírjátok ki, akkor azt mondom oké..de akkor ha csak ti vagytok ott.De gondolj bele.. elég kellemetlen lehet ha feljelentenek közszeméremsértésért. Ha extrém helyzetre vágytok keressetek egy "kicsit" kihaltabb helyet mint egy mozi.
2009. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy az ember ki akarja próbálni extrém helyen, de ezt azért ésszel kell, főleg ha vannak rajtunk kívül mások is.

Mi pl. egyszer vonatban csináltuk hazafelé. Este volt, régi vonat volt és a hátsó kocsiban nem volt világítás, és hozzáteszem csak ketten voltunk ott. Nagyon izgi volt:P Szerintem próbáljátok ki:D de csak ha adott a helyzet, mert nem illik társaságban, mert ciki:S

2009. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm.... nem értem mért hurrogják le egy csomóan azt ha valaki extrémebb helyeken is szeretné kipróbálni a sexet. Nem mindenki akar folyton ágyban párnák közt... pl ezt a mozis dolgot én is tök szívesen kipróbálnám, nagyon izgató lenne szerintem. És természetesen nem egy premiervetítésen a legzsúfoltabb moziban tenném meg, hanem ha épp alig vannak, a közelünkbe meg senki és épp megjön a kedvünk . Nem úgy kell ezt elképzelni hogy befekszenek a párok oda a sorok közé és jól látható helyen h mindenki elkerekedett szemmel felháborodva lesse őket neki állnak sexelni és szerintem a kérdező se ilyen szitura gondolt, hanem amit én is vázoltam....

Másik meg hogy nem dugni megyünk a moziba és azért fizetjük ki a jegyet, de én nem vagyok semmi jónak az elrontója... :P

21/l

2009. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!