Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Moziban milyen pózokban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moziban milyen pózokban lehet szexelni?

Figyelt kérdés
elsősorban olyanok véleménye érdekel aki már próbálta.
2009. márc. 18. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Üljön az öledbe a lány,és úgy próbáljátok ki.
2009. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
xDDDDDDD
2009. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi azzal oldottuk meg, hogy lefeküdtünk a sorok közé, ott meg tudott az ölemben is lenni, meg én rajta.

De ott van az is, hogy eléd áll, elől megtámaszkodik, te meg hátulról uccu neki, csak nálunk erre felfigyeltek.:D

24/f

2009. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Moziban hogy lehet szexelni? hmm lássuk csak megvan nagyon halkan.
2009. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
moziban dolgozok szal láttam már párat és ki is tiltották öket:)) a csaj van felül ált és lovagol
2009. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél paraszt és ne szexelj moziban ha sokan vannak, mert az emberek jelentős többsége nem azért pengeti le a jegyet, hogy bent dugjanak, rajtad és a csajodon kívül marha kellemetlen mindenkinek.
2009. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is hagyjátok ezt otthonra,a puha ágyikóban!:)
2009. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Na ez azért már a nagyfokú parasztság netovábbja! Tekintettél kéne lenni másokra is, nem pedig b*szni a moziban! Most azért csengeted ki a money-t mert dugni akarsz? Hát b*meg!!!
2009. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Én max tapizásig, kézzel izgatásig mennék nyilvános helyen, de azt is csak olyan sötétben, mint a mozi és a hátsó sorok vmelyikében. Szerintem a szexnek nincs helye a nyilvánosság előtt.
2009. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ajj mindenki a nyilvánossággal jön... az nem merül fel bennetek, hogy valószínűleg nem a legújabb filmre ülünk be a westendbe?! mondjuk valami szar mozi (toldi v vörösmarty) és délben, garantáltan senki nem lesz ott.
2009. márc. 18. 20:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!