Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltünk a barátnőmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltünk a barátnőmmel és bepisilt. Tiszta kész volt majd elsüllyedt és azt mondta hogy a g-pont miatt pisilt be ennyire. Higgyek neki? Nagyon cikinek érezte a dolgot meg hát én is. utána meg olyan pisiszag volt hogy biztos pisi volt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellesleg és is már majdnem bepisiltem szegény barátnődet nagyon sajnálom. Sokakkal előfordul és ez azt jelenti élvezi. Remélem neked ez a fontos. Pár hét múlva nevetni fogtok az egészen. :)
2009. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez egyáltalán nem gáz, sőt, örülj neki, mert ez azt jelenti, hogy nagyon élvezte a szexet.

Neked az lett volna a feladatod, hogy szépen megnyugtatod, közlöd vele, hogy nagyon bejött a dolog, és nagyon tetszett hogy élvezte (még akkor is ha nem).Ha nem így teszel, legközelebb szánt szándékkal visszafogja magát...

2009. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%
ez az itt csak 14-15 évesek vannak akik nem tudank semmit!!! Na és mivan ha bepisilt? szereted? igen... akkor meg ? Ne bántsd meg mert nagyon rossz lehet most neki nyugtasd meg és mond meg neki,hogy kettötök közt marad és nem is érdekel a dolog! Felfogtad hogy nő és neki látod ilyen is közbe jöhet! mond meg neki !:) na minden jót :)
2009. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem... nem is bírnám a párommal, ha nem nevetnénk az ilyen "cikis" dolgokon... ez nem gusztustalankodás meg ilyesmi, hanem természetes. izzadni is szoktunk szex közben, az is milyen gáz, ugye?


amúgy már én is pisiltem be... nagyot tüsszentettem, de csak nevettünk rajta... nem rajtam, hanem velem nevetett a párom is. ennyit erről

2010. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!