Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltünk a barátnőmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltünk a barátnőmmel és bepisilt. Tiszta kész volt majd elsüllyedt és azt mondta hogy a g-pont miatt pisilt be ennyire. Higgyek neki? Nagyon cikinek érezte a dolgot meg hát én is. utána meg olyan pisiszag volt hogy biztos pisi volt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha használod a keresőt és olvasgatsz picit, rájöhetsz, hogy G-pont orgazmusnál távozhat a húgycsőből némi folyadék is, ami az orgazmus jele. Nem feltétlenül vízelet, de tartalmazhatja nyomokban. Egyáltalán nem ciki, azt bizonyítja, hogy jó munkát végeztél, kielégítetted. Szex közben különben is van valami, ami elzárja a húgyutakat tudtommal.


17/F

2009. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen attól. De mit nem akarsz elhinni neki? Mellesleg, akár ciki, akár nem, ha tényleg szeretitek egymást, akkor ezen nem kellene gondolkozni. Bevágjátok a lepedőt a mosógépbe, elmentek zuhanyozni és annyi.
2009. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben hihetsz neki. A lányok többségénél a hüvelyi orgazmus előtt erős pisilési inger van a g-pont izgatása miatt. Nem is kell, hogy orgazmusa legyen, mert ez az inger attól független csak ha azt érzi akkor jó úton van. Mielőtt szexeltek menjen ki wc-re. Akkor is fogja érezni de nem lesz semmi pisilés.

Sok sikert;)

2009. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

ha a G-pontot izgatod, akkor a lány is "ejakulál", és a váladék ami kijön (elvileg senki nem tudja pontosan miaz) azt mondják tartalmaz egy kevés vizeletet is. egyébként nem tudom elképzelni hogy lehet szex közben bepisilni, ha csak nem nagyon extrém a helyzet de ki olyan hülye h full teli húgyhólyaggal elkezdjen szexelni mielőtt elmenne vécére?

szerintem igazat mondott, nyugtasd meg h te is olvastál valahol róla h ez van.

egyébként meg akármi is volt az a lényeg h szereted nem? ha meg így van akkor nehogy felhozd neki úgy h esetleg kételkedsz a szavában, szerintem így is folyton ez jár az eszében, lelkileg teljesen készen van, szégyelli magát. könnyísd meg neki egy kicsit h fel tudja dolgozni!

2009. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem ejakuláció volt hanem pisi.És ezt be is vallotta h pisi volt.Meg kellett is neki csak azt hitte kibírja szex végéig
2009. márc. 17. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Higgy neki!

Most nagyon maga alatt van. Nyugtasd meg, hogy nem gond, még mindig szereted (ha tényleg így van) mert különben lehet, hogy le sem mer veled feküdni többet.

2009. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Dejó.... örülj neki akkor hogy bepisilt .... legyen igazad ....

Mondd csak ilyen fontos ez ?

2009. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Húúúú! Én szex nélkül is bepisiltem már mert a férjemmel úgy röhögtünk és akkor mi van....Sőt pukizni is szoktam és böfögni is.:))))
2009. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
De ez nem para :) főleg ha nagyon kellett neki! tudod szex közben, főleg ha olyan volt a póz az "nyomódik" és tudjuk milyen ha pisilni kell és még nyomkodják is :) de erre figyelni kell, most megtanultátok, mert ilyenkor a szex is rosszabb ha pisilned kell :S ja mellesleg nekem is volt már! kézzel kezdett a párom izgatni szex után "függőleges" helyzetben és hát kicsordult :D előfordul! ne stresszeljetek erre rá! és üzenem neki hogy futás wc-re előtte! :)
2009. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

hu hát én megértelek hogy eléggé zavar, én lány vagyok de télleg elsüllyednéd:)sztem elég gáz, én annak érezném, hát felnőttek azért általában ezt visszatudják tartanixDde hát ha megesett hát megesett...ha szereted mond neki h semmi baj és ne hozd többet szóba:)

ja és a fiuknál van olyan hogy a merevedés elvileg maga akadályozza a vizelést, lányoknál sztem nincs akadálya..de elég gyanusan hangzik a pisiszagu orgazmus:S a hugycsőből mért jönne egy kicsi mikor elmegy?nem értem...

2009. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!