Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti már jártatok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már jártatok olyan pasival, aki arra izgult fel, hogy a fületekbe élvezett miközben aludtatok?

Figyelt kérdés

Az én barátom most ezt csinálja, és amikor szóltam neki hogy ez nem tetszik, akkor csak egyszerűen le szűzkurv****-ott. Mit csináljak, nem akarom elveszíteni. 17/L

:((((((((((


2009. márc. 17. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ezt neki:

"rendben, de akkor én a szádba szz*rok amíg alszol..."


A hatás garantált.

2009. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez szerintem kamu kérdés, nincs olyan nő aki ezt eltűrné, meg ki ilyen perverz hogy ilyet csinál?
2009. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne haragudj de egy fél órát nevettem ezenxD, sztem is beteg:)és aludj fülvédőbenXDXDXD
2009. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt a perverz k.rva anyját. Szóljatok a Kovinak egy új fétis jelent meg.

Rúg ki a csákót a p.csába. Verje a Wc-be.

2009. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚRRISTEN!!

szerintem örülj neki ha megszabadulsz egy ilyen fiútól!!!

szánalmas az ilyen+!

2009. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze vazze, csak ilyenekkel járok..

dobd ki a faszit, egy aberrált barom. de te is egy naiv liba vagy, hogy együtt vagy egy ilyennel. ha holnap a szemüregedbe akar élvezni, azt is hagyod?

2009. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem próbáld vele megbeszélni a dolgot, és ha továbbra is ilyeneket csinál, meg lek*rváz akkor dob ki!...én ha szeretek valakit még véletlenül sem k*rváznám le!(de ez csak 1 tanács... nem muszály megfogadni...rajtad áll hogy hagyod magad "megalázni", vagy mersz lépni)

Am. miért nem akarod elveszíteni?Csak ez a probléma?

Vagy amúgy jól kijöttök egyással?

Jah és ami azt illeti... szerintem is eléggé kamu kérdés "szaga van"XDElnézést ha nem az.

Menyus

2009. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vegyél füldugót!
2009. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!