Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti már jártatok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már jártatok olyan pasival, aki arra izgult fel, hogy a fületekbe élvezett miközben aludtatok?

Figyelt kérdés

Az én barátom most ezt csinálja, és amikor szóltam neki hogy ez nem tetszik, akkor csak egyszerűen le szűzkurv****-ott. Mit csináljak, nem akarom elveszíteni. 17/L

:((((((((((


2009. márc. 17. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Aki ilyet mondd, azt veszítsd el nyugodtan. Ha nem képes elfogadni, hogy vannak dolgok, amikre nem vagy hajlandó, akkor megette a fene a kapcsolatot. Biztos neki is vannak olyan dolgok, amiket nem csinálna meg, csak mert te arra kérnéd (nem feltétlenül szexuális témában). Szóval mutass ajtót neki nagyon gyorsan szerintem...
2009. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé beteges.Mond meg neki hogy ezt undorítónak találod, ha ekkor sincs változás akkor rúgd ki.Hidd el van pár száz jó pasi aki szívesen járna egy ilyen ragaszkodó lánnyal.
2009. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Remélem kamu!:D Ha nem akkor bocsánat,nem akarlak kinevetni.Hagyd ott a p.

csába:D

2009. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szűz k**va?:O:O hát én ugy kirúgnám hogy az fájna neki...akár mennyire is szeretem...
2009. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Miért nem akarod elveszíteni? Az ilyen embert páros lábbal rugd ki. Mi az hogy le szűz kurxxxáz? Hagyd már a fenébe, jobbat érdemelsz te. Atya ég!!!
2009. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

jéééééé!!!! ilyen télleg van??? nekem kicsit magas ez a szituáció! ez a srác nem kicsit beteg!!! banyek ez nem normális és mégis hogyan? megvárja míg elalszol aztán kiveri a füledbe? és ezt csak reggel veszed észre? egész reggelig ott van a cucc ott szárad rá tiszta undorító bocs de én fiu létemre tök kiakadtam hát én biztos nem csinálnék ilyet a barátnőmnek nekem is elég vad a fantáziám de ez nekem is sok(k)

szerintem szabadulj meg tőle....undorító....


23/F

2009. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Fülembe élvez miközben alszom? Hát körbetekerném a farkát a derekán. Normális ez? És ezekután még szűzk**váz? Hát én kirúgnám, egy percig sem gondolkodnék. Ez beteges, ennél normálisabb pasit is találsz!
2009. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1 aberrált ökör...
2009. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Thurston ***** válasza:
100%
Hát. Vannak eléggé furcsa dolgaim, de ez nagyon durva. Erre már én is azt mondom, hogy "nem normális"...
2009. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz!Hülye ez,mi jön még ezután bakker dugd be az orrodat nehogy az legyen a következő.Dobd ki a francba!
2009. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!