Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin777 kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy egy pasival lefeküdj?

Figyelt kérdés
segítségül : például hány randi?, v. milyen helyzet? -és hogy viselkedjen a pasi?tehát mitől kezdesz arra gondolni ,hogy vele megkéne tenni?
2009. márc. 17. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szeretnék,akkor fekszek le valakivel.. korlátokat nem szabok meg előre,hogy x randi vagy x hónap járás után.Volt olyan,hogy 2 hét után annyira kivántam valakit,hogy leszartam kevés-e vagy sem.Jöhet a ribancozás,lepontozás:D
2009. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én egy évet, két hónapot, huszonhárom napot vártam a behatolásra! Persze, pettingeltünk előtte, meg minden, de csak ekkor érintkezett a nemi szervünk :)

/Csodásan, költőien fogalmaztam ezt meg/:D

2009. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem, mindednki maga töntse el menyit akar várni, bár ln személy szerint jobban szeretem ha az elején kiderül hogy szexuálisan összepasszolunk-e mert nekem amugy is kicsit más elvárásaim vannak, és nehezebben megyek. most lehet ribancozni:XD
2009. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerelem...
2009. márc. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!