Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin777 kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy egy pasival lefeküdj?

Figyelt kérdés
segítségül : például hány randi?, v. milyen helyzet? -és hogy viselkedjen a pasi?tehát mitől kezdesz arra gondolni ,hogy vele megkéne tenni?
2009. márc. 17. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Adni fogja magát az alkalom.Érezni fogjátok.Ne siettesd, ha még sokáig együtt lesztek előbb-utóbb úgyis jön.Ilyen nincs hogy mit kell vele tenni, mert ez páronként változik.Van aki 3 hónap után fekszik le a párjával, van aki 1 év után sem, van aki meg az első randin.A tempóból úgyis észre fogjátok venni.
2009. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A legelső a bizalom és a második legfontosabb, hiszen az első a szerelem.Ha ez a 2 megvan akk nem kell olyan soká várnod.

(Bár ha olyan a csaj akkor egyikre sincs szüksége.)

2009. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem haragszol megkérdezném, hogy hány éves vagy?
2009. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerelem.. ;)
2009. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

22 de rajta volnék a témán csk későn értem be és csak magamnak teszek szemrehányást ha valami nem jön be. ezért kérdezek először mert sok hiba= elbizonytalanodás


amúgy persze csorog a nyálam is most táncolni járok,és nem akarok várni addig míg begojózok a hormonoktól már hülyére eddzem magam amúgy is hogy lecsapoljam a tesztoszteront ...meg önkielégítek persze..-és rohadtul zavar

előre is köszi a vlálaszokat

2009. márc. 17. 17:55
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

könyörgöm ne legyünk már enyire gyerekesek, én is egyszer elvessztettem és én is izgultam ez természetes de azért már apszurd kérdéseket ne!!!!!! egyértelmű

AMIKOR AZ ADOTT FÉL (TE) ÚGY ÉRZED!! ha első randi után akkor akkor ha 3 hnap után akkor ugy, ne mi döntsünk helyetted.

Lehet most kegyetlennek tartasz, de csak neked akarok jót, mert ha már itt ebben a kérdésben nem tudsz önálló lenni akkor mi lesz később?

mások fognak dönteni helyetted?

én 14 voltam egy hét után vesztettem el ésé egyáltalán nem bántam meg, 1,5 évet együtt is voltam az akkori párommal.

szijja

18/l

2009. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj utolsó,én sem akarok kegyetlen lenni,de az egy hét kicsit túlzás.Én imádom a szerelmemet,vele feküdtem le először 2 hónap után,nem bántam meg,mert még mindig együtt vagyunk,lassan 1 éve.Meg kell bizonyosodni arról,hogy ő-e a megfelelő.Nem kell annyira beleugrani ebbe.
2009. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
neharagudj te sem de az én moondandóm lényege nem az az egyhét volt amit én vártam, hanem az, hogy ahogy érzi, amikor érzi de kiemelten nagy betűvel 18/l
2009. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hehe ,én fiú vagyok nem csaj de rosszul fogalmaztam.
2009. márc. 17. 18:32
 10/14 anonim válasza:
100%
Nincs recept a kérdésedre, a helyzettől, érzelmektől függ, no meg a kortól:)Egy bizonyos kor után nem futnak az emberek felesleges köröket, jobb, ha minél hamarabb kiderül, illik-e a kulcs a zárba.
2009. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!