Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 1éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 1éjszakás kalandba belemenni?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén fogalmaztam.Az a helyzet h még szüz vagyok de már vágyok nagyon a szexre fiuval.Nem vagyok a társaság középpontja, de 1kis piával fel tudok oldodni.Lett volna már alkalmam belemenni, csak akkor kicsit féltem meg az illetö se volt a legalkalmasabb.1 hónapja vége lett egy kapcsolatomnak, nem tartott sokáig, de mint kiderült az a fiu is azért hagyott ott mert nem lettem az övé.Valahogy engem mindig csak az ilyenek találnak meg...igaz elég válogatós is vagyok a fiuk terén,de a legutobbi kapcsolatomba se birtam már a kötöttséget szóval én is véget vetettem volna neki, most úgy érzem nem is akarok senkit csak h néha arra legyen valaki
2009. márc. 17. 16:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
NEm azt mondtam h meg is csinálom:) csak az h még nem volt senkim és tudom h nem kések le semmiröl, meg h még van időm,de nekem tényleg olyan rossz h egyedül vagyok meg ha úgyis mindig az olyanok találnak meg, akkor miért ne szorakozhatnék én is?!Meg lehet nekem nem is való a hosszu kapcsolat még, csak élni szeretnék :)
2009. márc. 17. 17:06
 12/18 anonim ***** válasza:

Meg lehet nekem nem is való a hosszu kapcsolat még, csak élni szeretnék :)


Egy szóval sem állítottam, hogy ez baj lenne! Dehogy baj. 19 évesen szűz lánynak már azért el kell kezdeni ismerkedni fiúkkal. "Úgy" is, mert nem lesz viszonyítási alapod, aztán 4 év múlva jön a következő kérdés: "Mit tegyek, rossz a házasságom". Szóval érted. :)


Szórakozzál, nem vagy már gyerek. A pasikat meg ne húzd sokáig, főleg azt aki tetszik, mert esetleg elmegy a gyengébb ellenállás irányába.


Egy kapcsolatban az első randitól kezdve azt szabad amit egy férfi és egy nő szeretne egymástól. Bármit. Ami csak jól esik!


Sok sikert, az életkezdéshez!! :D


25/f

2009. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Tudod mit? Engem is kihasználhatsz! :) Írj.
2009. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokra szokták azt mondani, hogy k....!!!

Ha mindig mással fogsz szexelni, az neked sem tesz jót. Eestleg keress magadnak egy szeretőt, de egzéjszakás dolgokba NE menj bele!!!

2009. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Óhh.... a férfi ha egyéjszakásba megy bele akkor vagány, ha egy nő akkor k urva...


Persze persze. Elvégre a 60-as években élünk... mint tudjuk. Az 1860-as években...


Kérdező ne is törődj az ilyen szöveggel.


25/f

2009. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet belemenni egy ilyen kapcsolatba? Úgy hogy írsz nekem és megbeszéljük... :) Semmi kötöttség! :) f28
2009. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy ha ismerkedni akarsz ezer meg ezer hely van erre, bulik, társkeresők, szexpartner keresők, vagy akár a szomszédba. :D


De mint szűznek inkább azt tanácsolnám, hogy inkább próbálj meg valami komoly kapcsolatban elveszíteni a szüzességed, csakhogy esetleg meg ne bánd, hogy odadobtad akárkinek. Gondold át kihathat a további szexuális életedre is. Dönts bölcsen.

2009. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Írj pü-t!
2011. febr. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!