Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 1éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 1éjszakás kalandba belemenni?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén fogalmaztam.Az a helyzet h még szüz vagyok de már vágyok nagyon a szexre fiuval.Nem vagyok a társaság középpontja, de 1kis piával fel tudok oldodni.Lett volna már alkalmam belemenni, csak akkor kicsit féltem meg az illetö se volt a legalkalmasabb.1 hónapja vége lett egy kapcsolatomnak, nem tartott sokáig, de mint kiderült az a fiu is azért hagyott ott mert nem lettem az övé.Valahogy engem mindig csak az ilyenek találnak meg...igaz elég válogatós is vagyok a fiuk terén,de a legutobbi kapcsolatomba se birtam már a kötöttséget szóval én is véget vetettem volna neki, most úgy érzem nem is akarok senkit csak h néha arra legyen valaki
2009. márc. 17. 16:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vagy h csak alkalmakra legyen vki
2009. márc. 17. 16:34
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy társkereső oldalon megismerkedsz valakivel (hidd el nem lesz nehéz:) ) És amikor már elég sokat beszélgettetek akkor egy randi és ha bejön neked akkor bátran kérdezd megxd
2009. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megismernélek.Írj egy mélt nekem.
2009. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel nekem is :)
2009. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
csak az h még 19 vagyok :)és nem nagyon bizok az ilyen társkeresőkben
2009. márc. 17. 16:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nah egy kicsit magamról az utolsó előtti válaszadó vagyok,176 centi magas 90kiló srác vok.Izmos testalkatú,szolibarna bőr.Divatos,elegáns jó megjelenés.

Várom leveled ;)

2009. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmész bulizni és az első sráccal elmész, vagy írsz nekem egyet. :)
2009. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De jó alkossunk társkeresőt így annonim :) én is akkor csak a bulikat tudom ajánlani f/18
2009. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Írhatsz nekem is! Én is 19 éves vagyok, és éppen nincs barátnőm. Szívesen megismernélek ;)
2009. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Magam is csodálkozom, azon amit most írok....


De 19 évesen szűzként, ráadásul, hogy úgy látom egy kicsit talán gátlásos is vagy... szóval jó ötlet egyből a sűrűjébe belevetni magad?

Csináld ami jó neked nem azért... csak itt a kérdések nagy többsége arról szól, hogy a lány hogy húzza az időt, úgy hogy a srác még pont ne hagyja el...


25/f

2009. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!