Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok vonzó a barátomnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok vonzó a barátomnak? Ennyire?

Figyelt kérdés
a barátommal le akartunk feküdni, de nem állt fel neki, és van egy csaj aki nagyon bejön neki, ezért mondtam hogy gondoljon rá, és csukja be a szemét, és fel is ál meg minden, aztán kinyitotta a szemét, és ugy összement h utána enm lehetett kezdeni semmit se..:S:(
2009. márc. 17. 00:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Érdekes egy helyzet....

Viszont ha csak így simán képes volt más csajra gondolni én a helyedben már rég kidobtam volna!

Legalább annyi tisztelet lenne benne,hogy nem gondol más lányra ha már veled van!

2009. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pffff, ez gáz! Most őszintén, ha összejött volna a dolog akkor neked jó érzés lett volna úgy szeretkezni a pasiddal hogy tudod hogy egy másik csaj gondolatára állt fel neki és nem a te látványodra?? Hát nekem ollyan szinten bántotta volna az önbizalmam meg az önbecsülésem, hogy a párom képtelen velem sexelni anélkül hogy valaki másra gondolna, hogy én magam képtelen lettem volna rá. Nagy marhaság volt szerintem arra kérni hogy más csajra gondoljon.... Meg ez is gáz, hogy van egy csaj aki nagyon bejön neki.... akkor legyen együtt azzal a csajjal és ne veled...
2009. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igazából nem járunk csak nagon jó barátság van köztünk és.. enyni..:)

köszi a válaszokat!

2009. márc. 19. 16:36
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!