Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok vonzó a barátomnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok vonzó a barátomnak? Ennyire?

Figyelt kérdés
a barátommal le akartunk feküdni, de nem állt fel neki, és van egy csaj aki nagyon bejön neki, ezért mondtam hogy gondoljon rá, és csukja be a szemét, és fel is ál meg minden, aztán kinyitotta a szemét, és ugy összement h utána enm lehetett kezdeni semmit se..:S:(
2009. márc. 17. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak parázik...

Hány évesek vagytok ? Szüzek még ?

2009. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyikünk sem szűz. én 16 avgyok, ő pedig 18
2009. márc. 17. 00:45
 3/13 anonim válasza:
100%
Ha Te sem vagy szűz, akkor tudod nagyon jól, hogy vonzó vagy... miért kell ilyet kérdezni, ehh? Te ne görcsölj ilyesmin... az hogy neki miért nem állt fel, sok mindentől lehet: fáradt volt, izgult, ... Gumit akartatok használni? Sokszor amiatt is összemegy, mármint ha felrakják.
2009. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod felhúzni... hozzásimulni.... elcsábítani valami módon... az a lényeg hogy nagyon vágyon rád.

Ha ezt már próbáltad, akkor bocsi de nincs jobb ötletem

2009. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Te mondtad neki, hogy gondoljon a másik nőre? A barátodnak komoly problémái vannak... Együtt van veled, de nem áll neki fel rád??? Ez tényleg gáz...23/F
2009. márc. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél vonzó, nem lenne veled.... De elég szemét húzás volt másik nőt ajánlani fantáziálásképp, már csak magaddal szemben is. Jó érzés volt látni, hogy másik nő gondolatára izgul? Nem kell magad ellen dolgoznod! A helyedben ez lett volna az utolsó, amit tanácsolok neki, már ne haragudj. Csak úgy magától nem fog felállni, ahhoz cirógatni, izgatni kell, a fiút is, de az se árt, ha a fütyköst is. Vagy kérd meg, hogy izgassa magát, ő maga jobban tudja, hogy mit szeret, hogyan szereti. De másik nő.... Hülyeség volt nagyon! Ezentúl mindig másik nőre kell majd gondolnia, ha VELED akar szeretkezni???!!
2009. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is komoly gond lehet a barátod agyában..másra gondol felál de amikor kinyitja a szemét lekókad? én a helyedbe, elbeszélgetnék vele erröl az egészröl, h ugyan mi a fenéért másra áll fel. mert nem lenne gond ha a fantázijával ha pl masztihoz használná...de könyörgök ott vagy te a barátnője,akor nehogy már másra gondoljon.... beszélges el vele, aztán ha olyan választ adot ami javitható jöhet az izgatás...TE IZGAST ÉS NE A FANTÁZIÁJA!
2009. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyet!!másik lányt ajánlani?? SOHA!! Nagy túlzással megcsalás!! nagyon ostoba ötlet volt tőled ne haragudj
2009. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondoljon egy másik lányra....???

És rá feláll, rád nem...

Pfff... Hát akkor ennek nem lesz jó vége.

Meg hogy van egy olyan csaj, aki nagyon bejön neki?

Akkor mért nem vele jár???

Nem Te nem vagy vonzó... Csak Ő nem vonzódik hozzád...

Ez nem para ...

2009. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ajánlhattad fel neki hogy gondoljon egy másik lányra?Ha megcsalna ezért akkor pont te lennél felháborodva.Vannak párok akinek sem mindig jön össze.3éve vagyok eggyütt a párommal de eddig kb 2*fordult ez elő.Fáradt volt nem volt kedve hozzá.
2009. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!