Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Popsi szexre vágyom a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi szexre vágyom a barátnőmmel, de mindig fáj neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kiprobáltunk már mindenféle sikosítót,már volt h kicsit piásan,hátha érzéketlenebb,de semmi,pedig Ő is és én is szeretném élvezni a szexnek ezen formáját.Segítsetek!
2009. márc. 16. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
itasd le ájulásig, utána meg szárazon.
2009. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Énnekem is volt ilyen problémám (én voltam a lány :), de tulajdonképpen, csak hosszabb előkészítést igényeltem volna. Ezt csak a barátnőd tudja, ne akard erőszakkal betenni neki (nem tartom normálisnak azt, akit ez kielégít), ugyanis az előző hozzászólásból nyilvánvaló, hogy milyen veszélyei vannak egy ilyennek. Gondolom nem szeretnéd, hogy a barátnőd 3 hétig nem tudjon ülni, és nagy fájdalmai legyenek...


Nekem az használt, hogy hosszan simogatta a fenekemet, aztán ujjal kitágított annyira, hogy már be mertem vállalni a "nagyobb falatot" is. Minden egyes alkalommal egyre kevesebb idő kellett hozzá, míg erre a pontra eljutottunk. Megérte kivárni :)) A csiklóval együtt ingerelve hatalmas élvezetet jelent :))


Piásan semmiképpen ne, mert ami abban a pillanatban nagyon fáj, az másnap elképzelhetetlen kínokat okozhat. (jusson eszedbe milyen az, mikor részegen nekimész egy asztalnak, legyintesz egyet, másnap meg hatalmas kék folt van a combodon, ami őrülten fáj)


Szóval csak easy-rider :) Türelem rózsát terem!


jah és persze síkosító ezerrel!!

2009. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
nem értem miért akarnak a pasik análisat...a nőnek semi élvezet nincs benne, ott nincs semi érzékeny pont mint a fiuknak...nem ajánlom hogy meg ted!
2009. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző válaszadónak:

Látszik, hogy egyáltalán nem vagy tisztában a dologgal.

Mondok egy kissé vulgárisat: amikor kakilsz érzed? Igen?

Ez azért van mert ott is van idegvégződés, nem is kevés. Arról az izomnak nagyon pontos visszajelzést kell adnia az agynak az helyzetéről és munkájáról, hiszen ez egy rendkívül fontos záróizom.


Nos akik szeretnék kipróbálni az anális szexet, pontosan ezért. Plusz ott van még a hüvely, ami csak egy "vékony" fallal van onnan elválasztva.


Összefoglalva: Ha ügyesen csinálja a pár akkor mindkét félnek nagy élmény. A férfinak már maga a tudat és az erősebb szorítás. A nőnek pedig mind a három sok idegvégződéssel rendelkező "szerve" ingerelve lesz. Anus és hüvely a pénisz által. A csiklóját meg simogathatja.


Nem kell ettől úgy megijedni

2009. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
en ovszer nelkul csinaltam futokalandban,siman ment,pedig az elso alkalom volt,de azert fajt...azt szerintem ne vard hogy ne fajjon neki..
2009. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Fáj, nem fáj, nem annyira fáj:) Ki a farkamat érdekli ez? Ha seggbe akarod tolni, tedd meg, a végén örüni fog neki, erről biztosíthatlak.
2009. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
rengeteg sikosito . és a GBH nevü illàgàlis drog vagy a sokkal gyengébb àmbàr legàlis kistestvére a RUSH(szexshopokban lehet kapni) a megoldàs a problémàra ettöl ugyanis az ànusz kitàgul.remélem segitettem ,és jo seggbekukit:D
2011. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Izomlazító spray és probléma megoldva.
2014. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!