Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decoy kérdése:

Szerintetek baj hogy amikor a barátnőmmel vagyok nagyon sokszor gondolok a szexre?

Figyelt kérdés

Hi

16/f vagyok és amikor a barátnőmmel vagyok sokszor gondolok a szexre. Amikor kettesben vagyunk folyton tapiznám meg ilyenek pedig szeretem és szeretnék vele mást is csinálni csak amikor velem van egyből beindulok:/

9 hónapja járunk még nem feküdtünk le és szüzek vagyunk

Alig tudom visszafogni mert annyira vonzódok hozzá és most is csak rá gondolok:)

És az a baj hogy egy héten csak hétfőtől péntekig tudunk találkozni (egy suliban vagyunk) de csak csütörtökön engedik szülei hogy sokáig legyen fenn nálam


2010. nov. 30. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a baj, ha ebben a korban keveset gondolnál arra, hogy szeretkezz, főleg, ha van barátnőd. Ez nem bűn, sőt.
2010. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes , az lenne a gond ha ez meg sem fordulna a fejedben!!!
2010. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok a szexre! Csak épp' nekem nincs barátnőm...
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De rendesek vagytok mind2en.Persze,hogy kivànod,hiszen szereted.Teljesen normàlis,hogy gondolsz a sexre.Egy egészséges fiu csakis igy gondolkodhat.Habàr még fiatalok vagytok,tessék vàrni,még ha nem könnyü akkor is.
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy semmi közöm hozzá, de mér nem szexeltek?
2010. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

hát pettingezni szoktunk, de nem tudunk mindig,mert vagy vannak otthon és az ajtót nem lehet bezárni (és barátnőm fél hogy meglátják és olyan kis szégyenlős mások előtt de szerencsére előttem nem;)) meg pont akkor van meg neki és akkor nem jó:/ és egyéb okok miatt nem lenne jó ha 17 kora előtt elvesztené (ami még 6 hónap áááááhhhh)

2010. nov. 30. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
:):):)aaaah hàt ha még 6 hónap azt màr ki kell birnotok.Valami szépet talaljatok mar ki,amikor elvesztésre készültök.Csak össze ne vesszetek hülyeségen.
2010. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!