Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 4 honapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 honapja vagyok együtt a barátnömmel. Miért van az hogy kerüli velem a testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
én 19 vagyok a lény 18. miért van az hogy akárhányszor probálok vele testi kapcsolatot létesiteni valahogy mindig kikerüli a témát. mindketten szüzek vagyunk. olyan mindha nem mutatna semmi érdeklödést, de azt érzem hogy szeret. velem van a baj vagy vele?? normális hogy enyire szeretném??? vagy normális hogy enyire kerüli???
2009. márc. 16. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok és szűz, és átérzem a barátnőd helyzetét. Én is küzdöttem hasonló gonddal, hogy a barátom akarta, én még nem. De aztán kiderült, hogy jobb volt nem engedni, mert rá egy hétre szétmentünk, mert olyan ultimátumot adott, amit én nem tudtam elfogadni. Tényleg csak azt tudom javasolni, hogy beszélj vele erről, tudd meg az okát. Bíztasd, ne nyomulósan, de bókolj neki, ha önbizalomhiányos, ez nagyon jól fog esni neki. Ígérd meg, hogy vigyázni fogsz rá, nem fog olyan történni, amit ő nem szeretne. (Nekem legalábbis ilyesmik kellettek volna, annak idején, de hát semmit nem kaptam meg ezekből.)
2009. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem amarok a magánéletedben turkálni de de azért szakitotatok mert ö nagyon akarte te meg nem érezted elérkezetnek az időt?? elég szomoru helyzet. nálunk tuti nem lesz ilyen akkor inkább várok és az elöted szolokhoz hasonloan közeledem.
2009. márc. 16. 22:25
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
ennek több oka is lehet: büdös vagy, ronda, csóró, vagy petyhüdt.
2009. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem merült fel benned a gyanú, hogy talán rossz tapasztalatai vannak? Az, hogy szűz, sajnos nem jelenti azt, hogy nem erőszakoskodtak vele...

Velem sajnos megtörtént, már évek óta együtt vagyok a barátommal, de még mindig pánikrohamot kapok, ha erősebben megszorítja a combomat...

2009. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!