Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 4 honapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 honapja vagyok együtt a barátnömmel. Miért van az hogy kerüli velem a testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
én 19 vagyok a lény 18. miért van az hogy akárhányszor probálok vele testi kapcsolatot létesiteni valahogy mindig kikerüli a témát. mindketten szüzek vagyunk. olyan mindha nem mutatna semmi érdeklödést, de azt érzem hogy szeret. velem van a baj vagy vele?? normális hogy enyire szeretném??? vagy normális hogy enyire kerüli???
2009. márc. 16. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h nem érzi, h annyira szereted. vagy esetleg a tesével nincs kibékülve. mond neki sokszor, h milyen szép:)
2009. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lény:)

Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. Na most, hogy kiszórakoztam magam válaszolok is ám. Mit értesz testi kapcsolat alatt? Ha még attól is húzózkodik, hogy mondjuk átöleld, vagy ruhában simogatod, akkor azért ott inkább nála kell keresni a problémát. Ha viszont a szexet nem akarja, azt én meg tudom érteni. Neki több idő kell ehhez. De próbálj meg vele beszélni erről. Mi az, hogy kerüli a témát? Egyátalán nem beszél a testiségről? Vagy csak az aktusról nem akar? Nem mutat érdeklődés mi iránt? És nyugodj meg normális, hogy te már akarod, hiszen 19 éves vagy, de ha szereted a barátnődet, akkor nem erőltetsz semmit.

2009. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
én a párommal kb. 3 hét után már alig vártam hogy kettesben legyünk és megtörténjen,pedig szűz voltam!Valami probléma lehet,bizonyítsd be neki mennyire tetszik neked,bókolj neki,és megjön a kedve.....engem az őrületbe tudott kergetni a barátom ha a nyakam csókolta...módjuk még mindig...de már a menyasszonya vagyok
2009. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel szűz, lehet h tart a dologtól, szóval türelmesnek kell vele lenni, de azért 4 hónap után már igazán lehetne valami. Kérdezd meg tőle miért nem akarja! Normális h szeretnéd, így van rendjén, szóval beszélj vele, 4 hónap alatt azért már csak bízik benned annyira h lefeküdjön veled! Sok sikert!!!!
2009. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd!!! Ha szeretitek egymást akkor idővel minden megoldódik magától is...Egy lánynak több időre van szüksége főleg ha szűz még....Ne tedd tönkre avval az egészet,hogy nyomulsz...
2009. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se eroltesd de mikor olyan a hangulat es a helyzet finoman probald kideriteni h mi a baj. ha nagyon nem akar valaszolni, ne eroltesd. lehet igy neveltek vagy nincs onbizalma vagy fel az egesztol/nincs meg felkeszulve. hagyj neki idot.

minden esetre mond neki gyakran h szep, mivel a legszebb no is akkor erzi magat szepnek ha ezt mastol hallja. vagy dicserd meg h jol all neki a ruha, csinos benne, esetleg ha lehajol h huuu milyen jo a feneke :p persze nem obszcenen, de bokolj amikor csak lehet (es persze mikor komolyan is gondolod) puszilgasd, simogasd, olelgesd sokat, ha a szulei nem voltak ilyenek vele, lehet h szokatlan neki. fokozatosan bele fog szokni ;)

2009. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt engedi hogy simogasm megöeljem persze ezeket engedi, nem gond vele beszélni se a témárol, de amikor alkalom lenne hogy megejtsük a dolgot olyan mintha semmi kedve nem lenne az egészhez.:S jo persze én se a szexel akoarom kezdeni ezt ö is tugya....
2009. márc. 16. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Kérdezted már tőle, hogy miért nem szeretné? Ezer oka lehet rá. Bár a legvalószínűbb, hogy fél. De ezt a félelmet csak a te segítségeddel tudja legyőzni. Bizonyítsd, hogy neked tényleg fontos ő, és nem csak a szexre kell, hanem szereted, és örömet szeretnél neki szerezni. És biztosítsd róla, hogyha nekiálltok bárminek is, nem kell az első alkalommal mindent kipróbálni, hanem fokozatosan fogtok haladni. Szerintem a lelke mélyén még nem bízik benned, csak fél ezt kimondani. 4 hónap ha úgy vesszük sok, ha úgy vesszük kevés, ez ember függő. A lényeg, hogy kis lépésekkel álljatok neki. Lehet, hogy közben majd megjön az étvágya, és ő fogja mondani, hogy gyorsítsatok. De az elején még hagyd, hogy az ő tempójában haladjatok. Valakinek nehéz ez. Ezt el kell fogadnunk. De neki is be kell látnia azt, hogy a végtelenségig te sem tudsz várni.
2009. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolomnak fiu vagy e vagy lány?? (csak tugyam milyen szemel nézed a dolgokat) köszi tényleg jó a válaszod megfogadom, látok benne valoságtartalmat.
2009. márc. 16. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:

1.lehet ,hogy önbizalom hiány ,hogyattol fél ,hogy nem tu majd kielégiteni vagy valami bajod esz a testéve vagy kitudja mijárhat még egy lány fjébe

2.lehet h fél a szűz lányoknál a szűzhártyát átkell szakitanod ha ő ezt tudja akkor azt is tudja ,hogy ez fájdalmas.

2009. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!