Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátrabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek bátrabb?

Figyelt kérdés

17/L

2 éve feküdtem le vkivel először... ami a problémám h nem szeretek mozogni...hogyha iszok akkor bátor vagyok merek felül lenni de józanul egyszerüen nem megy...próbálkoztam de nem jött össze...normális h ilyen vagyok vagy van még hozzám hasonló eset ? kérlek ne blamáljatok le :( előre is köszönöm a válasszokat


2009. márc. 16. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj sötétet, hunyd be a szemed. Akkor sem megy?

Én is nagyon gátlásos voltam, és azt hittem, sosem lesz merszem felül lenni. De tök rákaptam az ízére és csak így van orgazmusom :) Igaz én lovagolok is, szal nekem megszokott ez a mozgás, hisz a sportban sokat gyakoroltam már :)

2009. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság h mindig sötétben vagyunk olyankor :(
2009. márc. 16. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a baj, hogy nem bízol a partneredben, nem?

Ha olyannal vagy, akit szeretsz és tudod, hogy elfogad olyannak, amilyen vagy, akkor elmúlnak a gátlások. Persze nem azonnal, még nagyon fiatal vagy. Gyakorlat teszi a mestert. :)

2009. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Következő javaslatom, hogy úgy légy felül, hogy dőlj a mellkasára, simulj hozzá, bár úgy nehézkesebb a mozgás. én az elején csak így mertem. Majd később már ki mertem egyenesedni, sőt hátra dőlni is :)
2009. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én most 23vok.Annak idején énis ilyenszerény vissza huzodó...voltam,de kinötem v. nem tom de mostanra már nem vok ilyen.Vagy mert 4évig volt tartos kapcsolatom v.mert most szerelmes vok és igy könnyebb közvetlenebb lenni nem tudom de én sokat változtam és szentem te is még változol úgy is "ki növöd":)Ha szeret a fiúd akkor el mondod neki és meg fog érteni úgyis,remélem.A pia jó de nem mindig .Szerintem,probáld ki a sötétet és csugd be a szemed ahogy az elöbb is írták.Nekem be vált!Légy türelmes leszel még bátor úgy is.:)
2009. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem csak felül...semmilyen pózban nem tudk mozogni... :( annyira gyülölöm h csak itallal megy....
2009. márc. 16. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, az elején én is így voltam vele.

Nekem úgy volt a legjobb, ha becsuktam a szemem, és elképzeltem, hogy hogyan nézünk ki kívülről. Ott láttam magam előtt a mozgást, utána egy kis koncentrálással már le tudtam utánozni, amit magam előtt láttam :)

2009. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. márc. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!