Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem szereti kielégíteni orálisan a párját?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem. Én is akarom csinálni neki, és örömet okozni de ha oda kerülök pár perc és rosszul leszek...Lehet valamit tenni, hogy nekemis ugyanolyan jó legyen közbe mint neki? A 69est már próbáltuk és az jó. De ha megkér h kicsit szólózzak is? Amit am szivesen csinálnék is, de így...:/
2009. márc. 16. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? :) Tényleg nagyon izgat érzés. Amikor éppen rajtam van a havibaj, és megkívánom a páromat, akkor szó nélkül rávetem magam egy kis orális játékért, mert én is nagyon élvezem. És valóban, nagyon jó, amikor egy-egy mozdulatnál érzed, hogy vesz egy nagy levegőt, vagy ahogy egyre keményebb lesz. Viszont fontos, hogy ne próbálj meg semmit se erőltetni, mert az öklendező inger elnyomása tényleg gyakorlat és nem kevés idő kérdése. Mindig, ha csináljátok engedd beljebb, és ha érzed, hogy rossz, akkor egy kicsit pihentesd a dolgot, ne játsz olyan "mélyen". Egyébként meg a technikákhoz egy tipp: Vedd a szádba az ujjadat, és tudni fogod, kb mit érezhet ;)
2009. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen*-*
2009. márc. 19. 18:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!