Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem szereti kielégíteni orálisan a párját?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem. Én is akarom csinálni neki, és örömet okozni de ha oda kerülök pár perc és rosszul leszek...Lehet valamit tenni, hogy nekemis ugyanolyan jó legyen közbe mint neki? A 69est már próbáltuk és az jó. De ha megkér h kicsit szólózzak is? Amit am szivesen csinálnék is, de így...:/
2009. márc. 16. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, csak azt nem, ha a számban megy el, ezért mindig kézzel fejezem be.
2009. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En is undorodtam tőle, de először csak óvszerben csinaltam, aztan mar nelkule. es nagyon jo, én nagyon élvezem. meg persze a baratom is. sztem ha vmi jo izesitett ovszerrel probalod, akkor nem lesz olyan undorito.
2009. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
hat pelda en.nem szeretem es nem is fogom.pedig tudom h mien jo neki de ez van.nem tehetek rola
2009. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem adni és kapni is.Szerintem így tökéletes a SZEX!!!!!
2009. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de van ilyen... Bár speciel számomra érthetetlen, hogy ha szeretünk valakit, akkor hogy lehet undorodni tőle bármilyen szinten. Idegen férfi farkát semmim közelébe nem engedném, az más tészta, nem vagyok az egyéjszakás kapcsolatok híve. Node, hogy gusztustalannak tartsunk valamit ami a párunk része, hozzá tartozik úgy, mint a keze mondjuk... Felfoghatatlan. Én számba engedem, le is nyelném, ha nem lennék rá allergiás (mert bizony, ilyen is van, egész éjjel a vécén ülök tőle :D )
2009. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet szokni. nekem az a rossz, hogy ha jobban a számba veszem, ahogy neki igazán jó lenne, akkor öklendezni kezdek és hányingerem lesz. Ezért nem is tudom igazán szájjal kielégíteni, inkább csak játszok vele. Ja, és feljön, ha lenyelem, szóval, ha a számba élvez, egyszerűen kiviszem és kiköpöm.
2009. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem! Szerintem ebbe nincs semmi rossz! Azt viszont nem tudom megtenni, hogy lenyeljem.
2009. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ne értsd félre nem undorodom tőle, meg ahogy leírtam szeretném neki csinálni, csak már túl sok butaságot hallottam erről bnőimtől meg stb. Hogy gusztustalan meg ilyenek, ami sztem nem igaz, de ha meg ott vagyok ezek járnak a fejembe. Imádom a párom :D Bármit megtennék érte. Csak ez most új helyzet. Mert amse nagyon sokat csináltam ilyet ezelőtt, sőt egyáltalán nem. Lehet csak ennyi lenne a baj, hogy még kezdő vagyok. De akkor meg lehet szokni és gyorsan bele lehet tanulni h ha akarjuk? Ugye?
2009. márc. 16. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom csinálni, eszméletlenül izgató érzés, hogy egy-egy nyelvmozdulatra hogyan lesz egyre keményebb a srác :)

Az elején elég béna leszel (nem fogok hazudni, mindenki béna az elején), 4-5 alkalom után már belejössz.

Nagyon fontos, hogy a srác érezze rajtad, hogy nem muszájból csinálod, mert akkor nem fogja élvezni.

Időbe telik, mire megtanulod, hogyan kell annyira a szádba venni, hogy ne ingerelje a garatodat, és ne legyen hányingered, meg persze az íze is furcsa lesz elsőre :)

Egyszerűen csak lazulj el, és ne foglalkozz a barátnőiddel meg a véleményükkel, úgysincsenek ott a szobában... :)


A lányok között sok esetben divatos azt mondani, hogy ez gusztustalan, de ha egyszer valaki kipróbálja, rájön, hogy semmi rossz nincsen benne.

2009. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

egyre jobban pörgök befele és kívánom...ha lehet ilyet mondani^^

2009. márc. 17. 17:21
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!