Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve van kapcsolatom! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van kapcsolatom! Mit tegyek ha rettentően féltékeny vagyok ebben a kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

16 éevs vagyok a barátom 19! Fél éve vagyunk együtt!

van egy haverja abarátomnak akinek van egy "szép csjaja és tudom h a pasimnak is bejön a haverja csaja! és láttam h a csaj bejelölte myvipen és ő meg visszaigazolt ami amugy természetes de én olyan féltékeny vagyok hogy az hihetetlen! fel tudnék robbanni pedig 2 napjha volt már! és az a vicces h énis elismerem h az a lány sokkal szeb mint én! mit csináljak?? hogy küzdjem le ezt a beteges féltékenységet? mert én már a legjobb barátnömre is féltékeny tudnék lenni, habár nagyon nincs okom! mit tegyek?? kérlek segitsetek!


2009. márc. 16. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hujjuj ez nagy probléma tudod a fiuk hiába szerelmesek nem vakok mindíg is megnézik a szép lányokat nőket ezen nem tudsz változtatni...a féltékenység természetes néha jó dolog is de a beteges féltékenykedés sokszor megy egy esetleg addíg jól működő kapcsolat rovására ugyhogy nyugodj le és nem lesz gond

23/F

2009. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
H erted h szebb? több kg vakolat van rajta? vagy vékony? (az se mindenkinek szep). mindenkinek mas a szep. a baratodnak te, annak a lanynak a pasijanak meg o. gondolj bele h ha nem te kellenél a baratodnak, akkor miert lenne veled mar fel eve? amugy nehez dolog, en is nagyon feltekeny vok :S de honnan tudod h bejön neki a csaj? a myvip meg nem jelent semmit, ott mindenki mindenkit bejelol.
2009. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
aki el akar menni, az el is fog...ez szemétség, és nagyon fáj, hogyha így van, de igaz......amúgy meg a féltékenység teszi tönkre a kapcsolatok 95%át, szóval próbáld meg megoldani, hogy levezesd a feszkót. ha a fél év alatt nem csalt meg, miért most tenné? legyél optimista, és újra és újra csábísd el a szerelmed!:) L/16
2009. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!