Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minek neveznetek ezt, elsosorb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek neveznetek ezt, elsosorban noktol, de ha ferfi vagy is kivancsi lennek a valaszodra?

Figyelt kérdés

Fel percig csokoloztok a parotokkal , o a bugyitokban keresi az utat , de mivel ettol meg nem lesztek nedvesek, benyalazza az ujjait es ugy tor utat maganak.Mikor benedvesedett az ut, bedugja egy parszor ki-be huzogatja, egyszer elolrol, majd hatulrol.Hanyatdont titeket, oralisan kielegit, kozben az ujjaval is ingerel. Majd miutan elmentetek hatulrol egy-ket percig bennetek van , majd kihuzza es a feneketekre vagy a nemi szervetekre veri.

Ez egy szex? Milyen ember szexel igy a parjaval? Elojatek minden nelkul ? Ti meddig maradnatok egy ilyen kapcsolatban? Egyaltalan letezik, hogy valakinek ez legyen a szex?!?!? Miert csinalja ezt ? ( Nem tizeneves kis csitri vagyok.)


2009. márc. 16. 14:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Ki a fenének kell ilyen pasi? Otthagynám mint kutya a sz*rát... ennek csak egy lyuk kell, semmi más. Tanácsolnám neki hogy inkább dugja a konnektorba.
2009. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Akinek csak lyuk kell az elötte nem elégíti ki orálisan a lányt. Lehet cska tapasztalatlan a barátod, beszéld meg vele, hogy legyen kcisit érzelmesebb.
2009. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Azert arra vigyazz, nehogy ne vegye ki idoben, mert akkor baj lesz, sot mar az elovaladektol is lehet baj.

Nekem is volt ilyen hapsim, o nem fog megvaltozni, o ilyen. Abszolut nem babusgatos tipus.

Hagyd ott, keressel mas pasit magadnak, van eleg szingli, es feleslegesen ne fecsereld ra az idodet. Hidd el megfogod banni, mert ez az ido mar nem jon vissza. Inkabb keressel uj pasit!

2009. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat , de nem hiszem , hogy 28 evesen ne lenne eleg tapasztalata. Elofordulhat az ilyesmi 7 kapcsolat utan? Na mindegy. Az biztos, hogy nem csak ez az , amiben nem figyel ram.Eleg megfontolando az utolso valaszolo hozzaszolasa , nagyon igazad van !
2009. márc. 16. 18:25
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kezet foghatunk! Én ffi létemre élem át ugyanazt min te. A párom pikk-pakk lerendezi a szexet,"elvárja",hogy szájjal kényeztessem,majd miután elélvezett,semmi viszonzás,hanem fogja magát,rám ül és miután elélveztem,gyorsan megtörli magát,majd mintha mi sem történt volna csinálja dolgát. Három éve szenvedek,hogy jobb legyen a szexuális életünk,de semmi siker. Szeretem őt és elhagyni sem akarom,de nekem már unalmasak ezek,hogy én kielégítem a számmal,mert állítása szerint csak csikló orgazmusa,de utána a legtöbb esetben kettőt hármat belenyal a péniszembe majd rögtön rám ül,vagy magára húz. Semmi előjáték,semmi kényeztetés,pedig kismilliószor leültem vele beszélni erőlde semmi változás. Ha bevetek valami újat,akkor értetlenkedve néz rám és olyankor lelankadok és folytatni már nem tudom.

És bocsánat,hogy nem a kérdésedre válaszoltam,de jó volt kiírni magamból.

2009. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Szia utolso valaszolo! Nem baj , attol meg hasznos ! :) Legalabb van olyan , aki hasonlo cipoben jar , mint en. - :(

Azert ez nagyon elkeserito , neked miket mond kifogaskent ? Miert nem torodik veled egy kicsit jobban ? Ha gondolod nyugodtan ird priviben, ha nem , itt is jo. Azt gondolna az ember , a nok kozott nem nagyon akad olyan ,aki ezt tartja normalisnak... hmm...

2009. márc. 17. 09:47
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó válaszíró vagyok.

Nekem az a véleményem, hogy addig jó a szex a másikkal, amíg megvan a kellő tűz egy kapcsolatban.

Ha az elmúlik, onnantól kezdve bármit csinálhat az ember, lehet egy adonisz is az ágyban, illetve egy Vénusz, kész, vége, nincs meg a tűz, így az élvezet is elmarad..

Higyjétek már el, hogy van szerelem hevében történő szexelés ( amikor szó szerint ünnep minden érintés ), illetve rutinból ( amikor a szeretkezés olyan, mint egy uncsi kajálás, ahol nem is élvezi az ember az ízeket + jól se lakik ), összeszokásból.

Ilyenkor jó, ha felméri az ember, mit veszít, illetve nyer, ha szakít a párjával ( a szex nem minden, sőt! )és ennek fényében hozza meg a döntését.

Ha vki ilyesmi miatt dob vkit, mert nem tetszik, amit az ágyban csinál, azt a kapcsolatot tényleg nem érdemes erőltetni, mert vkinek vagy benne van a vérében a jó szex, vagy megette a fene az egészet.

2009. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!