Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minek neveznetek ezt, elsosorb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek neveznetek ezt, elsosorban noktol, de ha ferfi vagy is kivancsi lennek a valaszodra?

Figyelt kérdés

Fel percig csokoloztok a parotokkal , o a bugyitokban keresi az utat , de mivel ettol meg nem lesztek nedvesek, benyalazza az ujjait es ugy tor utat maganak.Mikor benedvesedett az ut, bedugja egy parszor ki-be huzogatja, egyszer elolrol, majd hatulrol.Hanyatdont titeket, oralisan kielegit, kozben az ujjaval is ingerel. Majd miutan elmentetek hatulrol egy-ket percig bennetek van , majd kihuzza es a feneketekre vagy a nemi szervetekre veri.

Ez egy szex? Milyen ember szexel igy a parjaval? Elojatek minden nelkul ? Ti meddig maradnatok egy ilyen kapcsolatban? Egyaltalan letezik, hogy valakinek ez legyen a szex?!?!? Miert csinalja ezt ? ( Nem tizeneves kis csitri vagyok.)


2009. márc. 16. 14:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mar ez is megvolt! Probaltam en atvenni az iranyitast , de nem jott be , mert amint en voltam felul, mindig megforditott , ha oralisan akartam kenyeztetni en ot , akkor odarakta a kezet eselkezdte a peniszet "verni" es nem tudtam csinalni. Probaltam mar vele beszelni is es nem azt varom, hogy osztrigaval , vagy pezsgovel teljenek az estek vagy a talpamat masszirozzgassa , hanem azt , hogy normalis szexben is legyen reszem , ne csak ebben. Soha nincsen semmi erzelem . Mellesleg nem mindig tudok elmenni , van , hogy annyit csinalja, hogy mar faj es abba kell hagyni , mert egyszeruen nem elvezem az egyuttletet. Nem hiszem , hogy sokat varok el, csak azt , hogy nokent kezeljen. Neha rendben elmegy ez a fajta szex is , de csak ha heti egy alkalommal vagytok egyutt , miert nem lehet kovetkezo heten nekem "jo". Erre mindig csak igezgetest kapok, hogy majd , de most ez van.
2009. márc. 16. 15:30
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha úgy érzed, mindent megpróbáltál és semmi javulás, állítsd kész tények elé, ha ez sem dobja fel, lépj le. Nem mondom, hogy sok az esélyed, hogy jól szexszelő (Értem ez alatt azt, amit te hiányolsz!) pasival hoz össze a sors, mert igazából nem is nagyon van honnan megtanulniuk... Ahogy csinálják, nekik úgy jó, - tisztelet a kivételnek - ,de a nők is inkább hagyják, hogy legyen úgy, kevesen csiszolgatnak a párjukon, vagy azért, mert szégyellősek, vagy azért, amiért te, hogy süket fülekre találsz. Ha nincs más, ami a "mellette" listát olyan szinten megnyomná, hogy érdemes legyen mellette maradnod, gondolkozz el a szakításon.
2009. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

En ertem mirol beszelsz. Csak megdug, aztan kesz. Ez nem szeretkezes. Ez annyi, hogy na dugjunk egyet, aztan pa! Nem? Kb. igy nezhet ki a dolog.

Hagyd ott a baratodat, ez nem normalis dolog. Es nincs is ideje?:))) Keress normalis parkapcsolatot magadnak, hol elsz, kulfoldon?

2009. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás a KOMMUNIKÁCIÓ. Mondd el, hogy neked ez nem jó, te szeretkezni akarsz, nem dugni. Hosszabb előjátékra van szükséged és érzelmekkel teli szexre. Mondd el neki, mit hogyan szeretnél. Irányítsd, tanítsd.
2009. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önző a pasi. Más téren rendben van a kapcsolatotok? Szerintem bezséljétek meg, hányadán is álltok. (F28)
2009. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

15.27 - es vagyok ( ismét ):

Nem lehet, hogy Te nem érzel semmit a pasi iránt és ezért nem esik jól vele a szex?

Írod, hogy úgy veri ki rád a spermáját.Ha védekeztek, akkor vhol természetesnek kéne lennie, hogy beléd megy el.

Ha megszakított közösülést csináltok, akkor meg lehet, hogy azért ilyen nyers és érzéketlen(nek) tűnő, mert nem akar túlságosan felizgulni ő maga rajtad, mert úgy hamar elcsattanhat és elesik a hosszabb élvezettől - Veled együtt.

?

2009. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Eleg sok mindent probaltam mar es nem jon be , ezekkel egyutt egyre jobban ugy erzem, hogy csak nekem fontos ez a kapcsolat. Az elozo baratnoje az uborkaval kefelt , ez szo szerint , vett a zoldsegesnel egy jo vastag peldanyt es ezt dugdosta magaba , amitol olyan tag lett , hogy a parom semmit sem erzett , alitolag akkor szokott ra erre a fajta kielegulesi modszerre. Nagyon sokat beszeltem mar vele, eppen ezert tudom mi volt az elozo kapcsolataiban , tehat nalunk nem a kommunikacio hianyzik. Egyszeruen az erzelem. Mondtam mar neki , hogy nincsen az egyutt leteinkben elojatek es nekem az hianyzik,de csak nezett ram. Szerintem azt sem tudja mi az elojatek! Es igen , o kulfoldi es en is ott elek most. De ahogyan ezt a kapcsolatot elnezem nem sokaig... Kicsit unalmas , az , hogy azt allitja , o tudja milyen a joszex , csak nincsen ra ideje es en ne egy gyertyafenyes , romantikaval teli estet akarjak tole! Ugyan miert ne akarhatnek egy evben egyszer vagy ketszer es mi abban a baj , hoyg en szeretem a romantikat, eppen ezert igyekezhetne o is egy kicsit, nem ? Dugni egy allat is tud ! Vagy en latom rosszul ?
2009. márc. 16. 16:09
 18/27 A kérdező kommentje:
Fogamzasgatlot szedtem , most hagytam abba , mert szunetet kell tartanom , vagy atterni egy masikra. AMikor ugy volt , hogy nem szedek ,akkor akart belem elvezni , addig egyaltalan nem . En mondtam, hogy gyerek szoba sem johet , mert nem akarok a gumit nem huzza fel , mert neki az "kenyelmetlen" , igy most egy hete oke lenne , hogy igy szeretkeznenk , de mindig igy csinalja! Csak egyszer nem akart ramelvezni , amikor arrol volt szo , hogy abbahygaom a gyogyszert , nekem ez is furcsa volt az elejen, aztan rajottem , hogy a teherbeeses eselye miatt. Most megint visszaallt minden a szokottra , tehat igy "szeretkezunk" tovabbra is. A tobbi parommal nem igy volt.
2009. márc. 16. 16:15
 19/27 A kérdező kommentje:
Sokan levannak pontozva , pedig en mindenkit hasznosnak iteltem , meg azt is , aki azt irta , hogy nem vagyok normalis ! - :)
2009. márc. 16. 16:17
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
figyi! én fiu vok! és bocsi hogy ezt mondom de szerintem a pasid nem szerelmes beléd! azért mert ha szerelmes beléd akkor a romantikus szexre vágyik nagyon! és ez szerintem férfi léttemre is nagyon bunkó és megalázó és PARASZT dolog amit csinál!! mert szerintem egy szeretkezés/szex-nél az nagyon fontos , hogy a másik fél hogyan és mit szeretne és az őt nem érdekli!!! szerintem beszélj vele erről, bár nem lesz egyszerű!!!:)
2009. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!