Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 26 éves srác vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 26 éves srác vagyok, kicsit duci is, a péniszem alapból nagyon kicsi, kb. 6 cm, ha feláll akkor 13-14. Ez normális? Azt hallottam, a kövéreknek kicsi. És ha a kövér ember lefogy? Akkor még megnőhet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye. Nem kicsi, csak tudod, kövér vagy, mivel a pasiknál nincs olyan, hogy kicsit duci. A lányok ducik és molettek, a pasik kövérek, dagadtak, vagy jobb esetben mackósak, de ez is csak az igazság eléfedése. A farkad meg nem kicsi. Egyszerűen csak ott egy zsírpárna, ami lelóg oda és takarja. Velem is ez volt a helyzet. És 180 magas vagyok és 105 kilóról fogytam le 82-re. Több mint fél év alatt. Ne kérdezd hogyan. Durva 6 hónap volt. Világ életemben súlyosabb voltam a kelleténél, bár ennek főként az általános iskolai menza volt az oka. A lényeg, hogy neked nem kicsi, hanem el van takarva. Ahogy nekem is el volt. Ilyenkor nem sajnálkozni, meg aggódni kell, hanem igenis lefogyni. Rendesen táplálkozni, mozogni és nem gondolni hülyeségeket. AZ egész dolog agyban dől el. Ha arra gondolsz, hogy le fogsz tudni fogyni, akkor meg is lesz a hatása. Az utcán meg úgy menj végig, hogy közben arra gondolsz, hogy a környék legjobb pasija vagy és minden csaj téged akar. És előbb útóbb így is lesz. Most menj és egyél egy almát! Sok sikert! Üdv.: Z
2008. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Na figyelj! Nem kicsi, csak tudod, kövér vagy. A kövér embereknél pedig ott a zsír, ami eltakarja a dolgokat. Velem is ez volt. Olyan volt, mintha női nemiszervem lenn. Randa volt. Nem is tetszett. Nem is volt csaj aki nem nevette volna ki. Ettől aztán idegesebb feszültebb lettem, és többet ettem és kövérebb lettem. De egyszer, úgy két éve, megelégeltem az egészet. DIétás étrend, sport, mozgás és lefogytam 23 kilót és voilá, bepótoltam mindent, ami addig kimaradt az életemből. A másik pedig, hogy Te nem duci vagy. Azok a lányok a ducik,akik valójában kövérek, csak nem lehet megmondani nekik, mert vérig sértődnek és jobb esetben nem kaparják ki a szemed vagy keserítik meg az életedet amiatt, hogy kövérnek nevezted őket. Erre való a duci szó. Te kövér vagy, vagy dagadt, vagy jobb esetben mackós. Úgyhogy ne aggódj. Csak szépen fogyj le, sportolj, étkezz rendszeresen, de ne sokat, ne nézz norbit, béresalekszandrát, vagy rubintrékát és a lényeg: Tudd, hogy sikerülni fog. Az egész agyban dől el. Ha elhiszed, úgy is lesz! Most pedig menj és egyél egy almát! Sok sikert! Üdv.: Z
2008. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi...ez pont akkora, amit övig le lehet szopni...és még meg se fullad tőle a csaj...ne akarj nagyobbat, higyj nekem!:P Csajként csak tudom:)
2008. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Na...Kedves Z.:A duci szó nem azért van, mert nem lehet megmondani nekünk "duciknak" hogy kövérek vagyunk. Ha nem mert egy 40 kilós csajnak nem mondod hogy csontkollekció meg abortuszmaradék, akkor ránk se azt mondd hogy kövér meg hájas.Ha ő lehet karcsú, akkor én lehetek duci.Erre való a duci szó.Hiszen felesleges szavakkal "takargatni", mindenki tudja magáról,hogy milyen is valójában.

:)

2008. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Amugy régeben én is duci voltam akkor 2 centivel volt kisebb mint most de csak azért mert a zsir lemet rola szoval jó ha fogy kicsit nem fog ártani !!!!!!!!!

(de nöni anatomiailag nem fog ez bisztos átlagosan 19-20 éves korig nő )!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó a péniszed, nem kell ennél nagyobb. Különben a kövér fiúknak van egy nagy előnyük: általában sokkal szebb, formásabb a lábuk, mint a sovány/ karcsú fiúknak. Szóval inkább ezt az előnyödet hangsúlyozd: szerezz be nyárra néhány klassz rövidgatyót, aztán indulhat a csajozás. Sok sikert!
2009. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
a barátnődnek elég? akkormeg?
2009. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Hello. Most elmondok valamit. 23éves srác vagyok, önbizalomhiánnyal, 184cm, 106 kilóval. 19évesen 150kiló voltam, ugy hogy 15éves korom óta depressziós, zárkozott emberként éltem az életemet. 4év alatt fogytam 43kilót csak ugy, nem is fogyókúráztam, hanem cask ugy lement. nekem akkor is, most is 16centi volt a cerka, de nem is érdekel sem ez, sem az hogy ekkora vagyok, régebben utáltam, magamat emiatt, de ma már én dagadtozom le saját magamat akár isegenek előtt is, és szánalmas, ha a duci szót használod. Amióta odaálltam a tükör elé és leoltottam magam, hogy dagadt vagyok, szembenéztem önmagammal, és sokkal jobb eltt. Nem érdekel, hogy "csak" 16 felállva, meg hogy 106kiló vagyok. helyre tettem magam, azóta nem foglalkozok a külsőségekkel, egyedül akkor zavar, ha csajozni kellene, de mivel tagbaszakadt parasztgyerek vagyok széles vállal, csipővel viszonylag vastag csontokkal, nem is álmodom arról, hogy 80kiló leszek. Amióta helyretettem magam nem feszengek az utcán, emberek között, és konditerembe járok, próbálok egészségesen étkezni, élni, de nem másokért, hanem magamért. Ne fogyókúrázz, hanem életmódot változtass. Az meg hogy 14 centi... ha a barátnődet egy szenvedélyes éjszakán minden apró porcikáját szenvedélyesen végigcsókolva, nyelveddel 2x is elélvezteted, utána már tuti nem fogja érdekelni a cerka mérete... :D mondom én ezt szüzen.
2009. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
én a helyedben ígyis-úgyis lefogynék, de ha lefogysz a körülötte lévő zsír eltűnik szal nagyobb lesz
2009. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
persze..fogysz10kilót nő 10centit..
2010. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!