Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 26 éves srác vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 26 éves srác vagyok, kicsit duci is, a péniszem alapból nagyon kicsi, kb. 6 cm, ha feláll akkor 13-14. Ez normális? Azt hallottam, a kövéreknek kicsi. És ha a kövér ember lefogy? Akkor még megnőhet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nincs köze a péniszméretnek ahhoz, hány kiló vagy. Ebből következik, hogy ha lefogysz, akkor sem lesz nagyobb. Amúgy az a 13-14cm izgalmi állapotban nem kicsi. Majdnem átlagosnak nevezhető.
2008. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos tényleg nem fog nőni a fogyókúrától...

Viszont a 13-14 centiméterest én erős és jó átlagnak kategorizálnám, ha kellene....és remélem megnyugtat, ha elmondom, hogy a méret lényeges, de ez nem azt jelenti, hogy minden nő a lószerszámért van oda.


A lényeg hogy békülj ki a tested minden részletével, és legyél nagyon figyelmes a partnereddel.

Egy magabiztos, gyengéd, és figyelmes pasinak senki sem tud ellenállni:-)))

2008. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az előttem szólóknak, a péniszed egyáltalán nem túl kicsi. Az én páromnak is ekkora és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A szex minősége nem a pénisz méretén múlik hanem a férfin aki használja:)

Fogyókúrával amúgy sem tudsz növelni a méretén, tehát fogadd el az adottságaidat és a partnerednek sem lesz vele gondja:)

2008. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
egyáltalán nem kicsi! kicsi akkor lenne ha állva lenne 6 centi. az átlag 15-16 tehát alág vagy az átlag alatt, kicsivel kisseb mint az átlag de nem kicsi! én is hallottam rola h a kövéreknek kissebb, de ez adottság genetikai dolog, hiába fogysz le nőni nem fog, de hidd el nem kis kell neki! mert ettől egyáltalán nem leszel kevesebb! nem az számit hogy mekkora hanem hogy hogy tudod használni valaki 20 centivel sem tud egy nőt kielégiteni valaki 11 centivel is képes rá, és szeritned egy lány ha csak szexre vágyik akkor kit fog választani ha már tudja hogy az eyiknek kicsi de ügyes amásiknak nagy de béna? akkor is a kissebbet választja mert tudja hogy azzal a sráccal jó a szex nem pedig kinszenvedés. ha pedig egy lány nem a szexre hajt hanem szeret téged akkor nem fog sámitani neki hogy mekkora még ha állva lenne neked 6 centi ő akkor is szeretni fog ugy ahogy vagy. tehát fel a fejjel! ne parázz ezen! mert hidd el minden rendben van veled!
2008. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem valóban kicsi a péniszed, de sajnos akkor sem lesz nagyobb, ha lefogysz.
2008. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT NEM BÍRJÁK A PASIK FELFOGNI, HOGY EGY NŐNEK A HÜVELYE ÁTLAGOSAN 10 CM??? NA EBBŐL VAJON MI KÖVETKEZIK FIÚK?


Amúgymeg, ne parázz, átlagos péniszed van! És ha vastag,akkor meg végképp ne aggódj rajta !

2008. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem kicsi a meretet felallva szamoljak ugyis s 14 cm az atlagos
2008. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem, hogy a méret a lényeg.Ezt csak ti pasik magyarázzátok be egymásnak...Amúgy lehet hogy nem fog nőni ha lefogysz, de te nagyobbnak fogod látni, mert nem takarja ki a hasad.Azonkívül egészségesebb is leszel.Szóval nem árt a fogyókúra...
2008. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
teljesen átlagos méretü a péniszed nem kell ettől félni. amugy nem ez a fontos hanem az h mi van a farkad végén vagyis te!! a rendes vagy aranyos kedves akkor nem a péniszed méretét fogja nézni egy csaj!! és különben is a vastagság a lényegesebb
2008. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj csajok!! Ha ennyiszer leírjátok hogy a vastagság a lényeg, ellepi a fórumot a következő fajta kérdés: Ha a farkam 4,5 cm vastag, az elég nagynak számít??


Amúgy meg ne a farkad mérete miatt fogyizz hanem mert úgy akarsz élni. Olyan testsúlyt állíts be magadnak, amivel jól érzed magad. Szerintem ha jól éreznéd magad a bőrödben, nem találnál ki ilyen dolgokat.

2008. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!