Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik még akkor is maszturbálnak, ha van barátnőjük?

Figyelt kérdés

Oké, ez így még nem is olyan nagy gond, ha néha-néha... de mondjuk a barátom (17) szinte minden nap szokott, pedig amikor kettesben lehetünk, akkor ki szoktam elégíteni (nem is 1x). Én már azóta nem maszturbálok, mióta vele vagyok, mert én úgy érzem, hogy nekem bőven elég, de ha rákérdezek ilyen témában nála, akkor általában ingerült lesz, és azt mondja, hogy ez a téma tabu. Nekem egy kicsit rosszul esik, mert úgy érzem, hogy "nem vagyok neki elég". Tudom, hogy ez hülyeség...

17/L


2009. márc. 16. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

12:51 folyt.

Meg gondolj arra, hogy olyankor rád gondol ;) Veled képzeli el a szexet, esetleg a te kezedet/szádat képzeli a keze helyére. Így talán elfogadhatóbb lesz számodra, mert ha kell, akkor kell, maximum nem fogja elmondani, ha szóvá teszed neki, hogy rosszul esik. Tényleg tabu, ennyi magánélet kell egy kapcsolatban is. Persze normális kereteken belül, túlzásba ne essen azért.

2009. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon fiatalka vagy még, azért aggódsz. Egy 17 éves fiúban tombolnak a hormonok, soha semmi nem elég.

Lehet, hogy amikor masztizik, te épp nem vagy kéznél. Ne cseszegesd, nem kérd számon, ő dolga, hogy mit csinál a saját testével, nincs jogod számonkérni tőle. Különben is, ha nem csal meg, rás is van energiája, nincs miről beszélni.

2009. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél neki, hogy a sok recskázás mellett még többször is képes egy alkalommal szexre. A férfiak szexuális étvágya teljesen más.
2009. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg hülyeség... Túlfűtött ebben a korban, inkább örülj neki, hogy könnyű rávenni a szexre :D
2009. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagyunk ennyire ösztönlények...tudjuk magunkat fékezni.

A barátnőmnek gondolkodás nélkül odaadnám a világ legfantasztikusabb szeretője címet. Egy maszturbálás meg sem közelítheti azt az élményt mikor a kedvesemmel szeretkezek. Amikor még egyetemre jártam, és csak hétvégén találkoztunk, akkor sem "kínoztam az egyszeműt":) Idővel mindenki rájön, hogy a minőség a lényeg, és ha azt megtapasztalj, nem ad le abból.

2009. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat/tanácsokat/észrevételeket :)
2009. márc. 16. 22:16
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!