Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik még akkor is maszturbálnak, ha van barátnőjük?

Figyelt kérdés

Oké, ez így még nem is olyan nagy gond, ha néha-néha... de mondjuk a barátom (17) szinte minden nap szokott, pedig amikor kettesben lehetünk, akkor ki szoktam elégíteni (nem is 1x). Én már azóta nem maszturbálok, mióta vele vagyok, mert én úgy érzem, hogy nekem bőven elég, de ha rákérdezek ilyen témában nála, akkor általában ingerült lesz, és azt mondja, hogy ez a téma tabu. Nekem egy kicsit rosszul esik, mert úgy érzem, hogy "nem vagyok neki elég". Tudom, hogy ez hülyeség...

17/L


2009. márc. 16. 10:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy már több mint 1éve együtt vagyunk.
2009. márc. 16. 10:38
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod h hulyeseg akkor ne emeszd magad ezen. nekem se esik jol h neha masztrubal de elfogadom. nagy ritkan nekem is megjon a kedvem 1 szolo akciora, foleg ha epp huzamosabb ideig nem tudunk talalkozni. neki tobbre van igenye mint neked, foleg ha regebbrol hozzaszokott a mindennapi masztihoz. tobbet igenyel es nyilvan most ennyiert nem fog megcsalni ugyh inkabb gyorsan elintezi. a fiuknal az "urites" fizikailag nagyobb szukseglet mint nalunk, 1 ido utan rendesen fajhat. szerintem ne agyalj ezen, fogadd el es kesz. en is mindig ezt kerdeztem h en nem vagyok eleg? es termesztesen a valasz igen de hat nem vagyok MINDIG ott mikor epp kedvet kap.
2009. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én is rendszeresen csináltam(18/F)én azért mert a barátnőmmel nem sok szex volt, neki elég volt a napi 1, ritkán 2 alkalom..nekem ez kevés volt, a te barátod többször is igényelné a dolgot, beszéld valahogy meg vele, ha téged zavar, akkor meg kell hallgatnia téged...Sok sikert!!!
2009. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel én pl csak hétvégén lehetek együtt így csak akkor szokotunk szeretkezni ... de hétközben is néha hiányzik és ilyenkor intézem el magamnak...

Ez nem azt jelenti "nem elég nekem", hanem azt hogy nem kapom meg amikor éppen akarom... szóval azt jelenti hogy akkir is kivánna téged, amikor éppen nincs alkalma rá...

inkább örülj neki

2009. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebben a korban tök természetes. Lehet hülyén hangzik, de én örülnék ha az én emberem is önkielégítene.Őt teljesen hidegen hagyja a szex, heti max.2 alkalom és a részéről ennyi.Viszont én megtanultam elfogadni a helyzetet, mert szeretem és azt akarom, hogy hosszútávon is működjön a kapcsolatunk.
2009. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is próbálom elfogadni, de néha mikor feljön ez a téma, akkor azért rosszul esik... :/ pedig engem nem zavarna, ha néha-néha, mikor mondjuk nem találkozunk egy ideig, de sűrűn találkozunk.

Amúgy a barátom is mondta már egy párszor, h inkább örülnöm kellene, h ennyire kíván, de én jobban szeretném, ha meghagyná nekem ezt a feladatot...

Köszönöm a (gyors) válaszokat!

2009. márc. 16. 11:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha meghagyná Neked ezt a feladatot és nem annyiszor elégülne ki ahányszor szüksége van rá, írnád a következő kérdést, hogy mit lehetne tenni, hogy a barátod ne menjen el olyan hamar szex közben, mert így nem tud kielégíteni.

Egyébként ez azért van, mert FÉRFI és a nagy többségben benne van egy a "gyári hiba".

2009. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy önkielégítés mégiscsak más, mint egy szeretkezés. Saját tempó, nem kell senkinek megfelelni. És egy kis változatosság jó. Majd összeszoktok jobban, és akkor már nem lesz erre szüksége. Illetve mennyiségben is több kellhet neki. És valljuk be, nem tudsz állandóan ott lenni, és segíteni neki.
2009. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom pl azért csinálja (előző este v reggel) h amikor együtt vagyunk ne menjen el olyan hamar. mivel előtte "ürített" :) már nincs meg az a feszülő érzés h most rögtön ki kell elégülnie (ahogy ő mondja), így tovább bírja, ami nekem sokkal jobb :) szóval engem egyáltalán nem zavar. esetleg ha zavar és neked nincs kedved újabb menetekre kielégítheted orálisan, vagy maszturbálhattok egymás előtt. hidd el jó móka :)

19/L

2009. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose okozott ez problémát. Tisztában vagyok vele, hogy ő is, én is. Nem mindig lehetünk együtt, és ha épp akkor jön ránk az 5perc, akkor inkább magunkon segítünk, mint egy harmadik segítsen esetleg. Szóval inkább örülj neki, hogy magának csinálja, ha olyanja van, nem pedig mással csináltatja!
2009. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!