Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi (ex) szexualis partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi (ex) szexualis partnert tartanatok idealisnak a jelenlegi parotoknal? Olyan szemelyekre gondolok, akikkel elottetek szexualis kapcsolata volt.

Figyelt kérdés

A)1-3

B)4-6

C)7-

es mivel indokolnatok a valaszotokat? odairnatok a nemetek, korotok is...valszoljatok minel tobben, legyszi!


2009. márc. 14. 00:46
 1/10 anonim válasza:
71%

Hát...az ilyesmit nem lehet igazán számokhoz kötni!

Én mondjuk 24 vagyok (nő), eddig két komoly kapcsolaton vagyok túl, alkalmi szexpartnerem soha sem volt!

Az átlag viszont magasabb, 5-6 feletti, de aki a szexpartnerei magas számával dicsekszik (legyen férfi vagy nő), az elég lúzer! Csak azt igazolja, hogy komoly kapcsolatra képtelen, mert kényelmesebbnek tartja az alkalmi szexet!

Lehetőleg minél kevesebb exe legyen, senki sem szereti a DonHuan-okat!

2009. márc. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy gondolom,hogy pasi esetében minél több,annál jobb!Szeretem,ha a pasi tapasztalt az ágyban!Én 22 éves vagyok,eddig 2 volt, és nem is lesz több,ha a jelenlegi párom kitart mellettem!Amúgy ha pasi lennék,akkor nem kellene olyan nő,akinek 5-nél több szexpartnere volt!
2009. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, nekem eddig 1 volt, de az se EX
2009. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én eddig 7 pasival voltam.A 7. lett a férjem.Neki nem tudom,h mennyi volt.Leginkább sok.

Szerintem a jó szex nem attól függ,h hány előző kapcsolata volt valakinek.Volt olyanban részem,h sok csajjal futott,és szinte semmit nem tudott,és volt olyanban is,h csak 2-3mal,és bizony legeket rengettünk meg együtt.No meg ha valami nem az igazi az elsőre,akkor tovább kell próbálkozni,és rá lehet találni arra,ami mindkettőtöknek jó.

2009. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor nincs benne a magyar ábécében. :D 0.

Ő lesz az első, és nem lesz második, harmadik, sokadik. :)

2009. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a/b, de inkabb a.

20l

2009. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem fontos!

A pasik másképp működnek ilyen téren is.

Anno úgy gondolkoztam,hogy tudja azért megszámolni egy kezén,aztán,hogy 2ön,de legalább az összes ujját együttvéve ne lépje túl!

Vagy ha mégis legalább tudja pontosan,hogy hány is volt és ne saccolja meg,hogy 50-60!

Az a fontos,hogy tudja miért volt együtt azzal a lánnyal,és az is,hogy ne bánja,hogy megtette.

Ha 100 akkor 100!

De ne azért legyen ennyi,mert a haverom is megdugott ennyit és én se maradhatok le,nagyzolásból!

2009. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem se zavar ha sokkal volt elöttem...

Én 16 vagyok és 4-el voltam

Lány

2009. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar mennyivel volt elöttem...

16 éves lány vagyok és eddig 4-el voltam, és örülök neki mert mindegyik más volt.

2009. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

upsz, félreértelmeztem a kérdést... vagyis rosszul értelmeztem. Szóval a páromnak már volt korábban szexuális kapcsolata, azt viszont nem tudom, h melyik kategória az a vagy b közül (c tuti nem)

De az ideális az lenne, ha én lennék neki az első, mint ahogy ő is nekem. (10:57-es vagyok)

2009. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!