Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, kinek jön be jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kinek jön be jobban a kisebb mell és miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy madár,a nevét pontosan nem tudom.Az "apa" miután az anya kitojta a tojásokat,maga költi ki.Ha a fészek közelébe odaraksz egy nagyobb követ,ez az állat leszáll a tojásokról,és ráül a kőre.

Emiatt rögzült be az,hogy a hímek az evolúció során mindig a nagyobbat részesítik előnyben.Bár ez evolúció szerint az állatoknál még így van,(pl.lásd oroszlánok,ahol a legméretesebb hím a falkavezér)az embereknél ez elmaradt valamilyen szinten.A férfiak még mindig a nagyot részesítik előnyben,legalábbis a női jellegekben,mint pl. a mell vagy a fenék.Ez a berögzült.Ma már azonban ez nincs így,de a nők még mindig ezt az evolúció során berögzült dolgot gondolják.

De ha az a cici nagy,és 30 éves korban lóg,akkor már nem is annyira jó,hogy nagy.Vagy ha az a popsi tök kerek,egy idő után már nem is annyira szép.Nos a popsin lehet természetesen dolgozni,a melleken természetes úton nem nagyon.Szerintem az arany középutat választaná mindenki.Közepes is,szép is,nem is lóg.De ha kicsi,akkor is inkább aztmondom legyen kicsi és szép formás,minthogy nagy lógós.:)

2009. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mell, széles csípő volt nagyon sokáig az ún. szexszimbólum, ugyanis ezek a dolgok azt sugallták, hogy jó alapokkal rendelkezik a hölgy ahhoz, h kihordjon és megszüljön minél több gyereket. Ez azóta változott, és ráadásul nem is helytálló, de az ösztönökben megmaradt. Nekem is kicsi mellem van mégis a saját babámon kívül más babákat is elláttam tejjel, akiknek a nagymellű anyukájuk nem tudott adni. Majdnem két éves koráig szoptattam.
2009. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 15 éves vagyok, és utálom, hogy ilyen nagy a mellem :/
2009. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért a méret mindig relatív is. Ha pl. 180 centi vagy, eleve sportosabb alkattal, akkor még akkora mellek is kicsinek számítanának nálad, amik mondjuk egy 150 centis lányon már kimondottan nagyok lennének.
2009. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!