Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, kinek jön be jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kinek jön be jobban a kisebb mell és miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biszexuális lány vagyok, és azért jonnek be a fiúknak a kisebb mellek, mert formásabbak, mint a lógósak! :)
2009. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a kis mell jön be.

A leendő bnőm hardcore és a többi kemény műfajban érzi otthon magát nagyon csinos és személy szerint nem mutatna neki jól 1nagyobb mell a testhez álló ruha miatt.

A mostani vékony csini csajoknak minek tejcsárda.?

2009. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez nem gáz.én sem szeretem ha egy lánynak akkora hogy az arcát sem lehet látni tőle
2009. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, h a fiúk azt vallják h a kismell a jobb, de akkor minek járnak a nők plasztikai műtétekre azért, h nagyobb mellük legyen? :D
2009. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont ezt szerettem volna megkerdézni...
2009. márc. 13. 20:56
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
csak azért mondják hogy jobban érezzétek magatokat.. (tisztelet a kivételnek . ) de most komolyan ... ha látnának egy közepesen nahy kerek formásat akkor nemondja már nekem senki hogy az nekik nem tetszik ...pff
2009. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem fontos annyira a méret. Nekem inkább az hogy feszes és formás legyen. 16F
2009. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, h a fiúk azt vallják h a kismell a jobb, de akkor minek járnak a nők plasztikai műtétekre azért, h nagyobb mellük legyen? :D"


Ennek alapvetően két fő oka lehet:


1. Önbizalomnövelés


2. Egy "rivális" lekörözése


Ez is ugyanolyan, mint hogy a nők nem a férfiaknak öltözködnek, hanem egymásnak. A nők elsöprő többsége nem a pasija miatt megy mellnagyobbításra, hanem saját maga, vagy épp a barátnői miatt (bár ez utóbbi valamivel ritkább, inkább az előbbi a domináns, de az utóbbi sem ritka).


A legtöbb férfinek, már ha komoly kapcsolatban gondolkodik, tényleg másodrendű kérdés a mellméret. Az egyéjszakásokból meg eleve nem lesz hosszú táv, tehát megint semmi értelme "rájuk gyúrni".



Amúgy az eredeti kérdésre válaszolva, pl. nekem. Világéletemben a kis melleket szerettem, még fényképen se tetszettek soha a "nagy dudák", hát még élőben; sőt, minél aránytalanabbul nagy, annál inkább undorít. Két barátnőm volt eddig, plusz a feleségem, és mindegyiknek kivétel nélkül kis melle volt; a "túl nagyokhoz" soha nem is közeledtem ilyen szándékkal.

2009. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Óhatatlanul megnézik a fiúk a nagy ciciket.Mert látványos. De ez nem jelent azt,hogy jobban is szeretik.

Pici,finom,formás. Jól kell tálalni.

Számomra nagy kannák nem olyan vonzóak.

Ízlés kérdése.

2009. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés már csak az,hogy a lányok is szeretik-e a kisebbet a fiúkon? kik és miért?
2009. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!