Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom csupasz punci fan....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csupasz punci fan. Számomra viszont kényelmetlen sok szempotból is. Hogyan tudnám megszerettetni vele a szőrös verziót?

Figyelt kérdés
én biztos, hogy nem fogom rendszeresen szőrteleníteni, mert pl: ha kopasz, nem tudok pisilni idegen helyen..(nem lehet ráülni a deszkára, fölékuporodva pedig szőrhiányában nem találok bele) aztán irritál, mikor nő rajta a szőr..stb.
2009. márc. 13. 08:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Utolsóval értek egyet. Kérdező, ha a pasid úgy áll hozzá a dologhoz, mint az előttem 2-vel válaszoló, akkor nincs értelme a kapcsolatnak! Ha normálisabban, akkor megpróbálhatod vele megbeszélni vagy megszoktatni :)

Szerintem ha egy pasi a punciszőr alapján válogat a csajok közül, az elég szánalmas, már bocs.. És a szőr épp hogy véd a fertőzésektől! A tetvek meg nem teremnek a szőrben, hanem FERTŐZÉSSEL lehet elkapni. Tényleg azt gondolod, h akinak szőrös, annak tetves is?? Te jó ég! Ilyen erővel a barátnőd haját is nyírd kopaszra :)

2009. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nem akkora nagy kérés,ha ő ezt szereti,hogy kb 10 perc alatt leszőrtelenitsd..ha a borotvát nemszereted van másmilyen eszköz is.Egy kapcsolatban meg kell ennél nagyobb áldoztatokat is hozni,nem hiszem el,hogy ez rohadtúl megerőltető,vagy esetleg meg akarna téged változattni..én leszedném a helyedben,ha tudnám,hogy a paism örül neki:-)
2009. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

1. A szőr véd a fertőzésektől, mivel nehezebben jutnak be a kórokozók a hüvelybe, mivel át kell jutniuk a "dzsungelen". A szőr csak akkor unhigiénikus, ha nem tisztálkodik rendszeresen az illető. A tetű meg...valljuk be, nem túl gyakori.


2. Én is össze-vissza pisilek, ha nincs szőr, folyik mindenfelé és nem tehetem meg, hogy minden pisi után fürödjek, mert az alsó fertájam merő pisi.


3. Még szőrös puncival sem szabad nyilvános helyen ráülni a WC-deszkára. Azt is kimutatták, hogy ha felhajtod az ülőkét, még nagyobb veszélynek teszed ki magad (mivel a trutyi/víz oda csapódik fel, mikor lehúzod a WC-t, másrészt meg a kezed már nem tiszta, ha hozzáértél és ugye kitörölni meg ki kell magad...). A megoldás: "fészket" építeni WC-papírból, vagy lehet külön e célra készült papírt venni a drogériákban.


4. Nekem is volt olyan párom, aki az őrületbe kergetett a csupaszítással. A vége szakítás lett. A pasi ne a csupasz puncit szeresse bennem, hanem engem mindenestől! Azt nevezik igazi kapcsolatnak!


5. Szerintem nem dől össze a világ, ha nem olyan a puncid mint egy kis pisisé (ez csak az én magánvéleményem, én nőnek akarok kinézni, nem kislánynak). Bőven elég rövidre nyírni az ajkakon, a szeméremdombon meg fazonírozni. Akkor köpködni sem kell a szőrt, és nem ragad a fogak közé.


Köszi a lepontozást!

2009. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyokosok -akik szerint a szőrnek nincs szerepe- ajánlom figyelmetekbe:


[link]

2009. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit legyünk már büszkébbek mi nők. Nem minden bőr bírja, pattanások, begyulladás, sérülékenység, egy nagyon érzékeny női hely amit állandóan irritálás érne. Borotválják ezek a férfiak az orrlyukukat, majd megtudják.
2009. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyira gusztusos egy csupasz? Engem a kis tinilányokra emlékeztet, szabályosan elkapna a hányinger... Kipróbáltam, forgott magamtól a gyomrom. Az más kérdés, hogy a férfiak nem szeretik a szájukban a szőrszálat... Szerintem egy érett, kívánatos nő nem szőrtelen (ahol valóban szereti két ember egymást). A párom mellkasáról időnként nekem is jut szőrszálacska...
2009. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h mi van pedofil vagy...a kislányoknak csupasz teljesen a puncija...megijeszted hogy biztos elnyom valami udi belsö kényszert kislányokfelé és talán észheztér...
2009. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szandy007 válasza:
100%
Elnézést hogy irok. de fészket épiteni wc papirbol? iet se hallottam még. jo ötlet de ugyan kinek van rá ideje ? (én pl az iskolába örülök ha bejutoka wc be 1 percre, nm hogy még ott elkezdjek 'épitgetni')
2009. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod felhozza a csupasz punci témát, mond meg neki, hogy a pedofilok szeretik a csupasz puncit, mert az olyan mint a kislányoké.
2009. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan hozzászólást olvastam ebben a szőrös-nem szőrös témában, hogy komolyan mondom, teljesen elszomorodtam.

Közel 20.000 éven át valahogy senkit sem érdekelt ez, olyan hülyeség az, hogy fertőzések melegágya meg gusztustalan, meg beleragad a menstruációs vér. Amíg betétet használtam valahogy én nem vettem észre, hogy véres lett volna. Lehet én voltam ilyen furcsa. Én sehol nem borotválom, viszont visszavágom olyan 1cm-re. Ez se nem gusztustalan, se nem kislányosan csupasz.

Egyszer teljesen leborotváltam, de másnap már beállt a pöttyös túrórudi állapot. Még nem gyantáztattam és bevallom: nem is szándékozom. A pasimnak tetszett csupaszon, de szőrösen neki jobban tetszik. Mostanában felhoztam neki ezt a témát és komolyan mondom úgy lelombozott ez, hogy mindenki csupaszon szereti (nem csak itt, hanem az ismerősi körömben is), hogy alig tudom neki elhinni. Nehéz elhinnem, hogy egy ilyen szőrös lényt elfogad, mint engem. Pedig nem tegnap óta vagyunk együtt, hanem 5 éve.

Mindenki mondhatná, hogy próbáljam elfogadni magam így, vagy kezdjem el gyantáztatni.

Eddig még sehogy se sikerült magam elfogadnom, az akkori borotválás utáni csupaszságom se segített ebben.


Szóval ne gondolja senki egy pillanatig se, hogy mert ez menő, ez a csupaszság meg fazon/kis csík, attól mindenkinek követnie kéne ezt. Én az ilyentől rosszul vagyok. Nekem olyan rövid a szőröm, hogy nem szúr, viszont nem lesz tőle bajusza a barátomnak. És szörnyű, hogy sokan csak a két végletet ismerik (dzsungel - csupasz/kis csík).

26/N

2010. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!