Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom csupasz punci fan....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csupasz punci fan. Számomra viszont kényelmetlen sok szempotból is. Hogyan tudnám megszerettetni vele a szőrös verziót?

Figyelt kérdés
én biztos, hogy nem fogom rendszeresen szőrteleníteni, mert pl: ha kopasz, nem tudok pisilni idegen helyen..(nem lehet ráülni a deszkára, fölékuporodva pedig szőrhiányában nem találok bele) aztán irritál, mikor nő rajta a szőr..stb.
2009. márc. 13. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben voltam anno a barátommal, amikor még a kapcsolatunk elején voltunk. Többször említette, hogy ő a teljesen szőrtelent szereti, és petting után is többször mondta, hogy le kéne borotválnom csupaszra, de én kitartottam amellett, hogy fazonírozom, de nem borotválom le teljesen. Már csak azért sem, mert borzasztóan remegős kezem van, így is rengetegszer megvágom magam. Másrészt engem is irritál, mint téged. A végén kicsit erélyesebben megmondtam neki, a fenti okokat felsorolva, hogy márpedig én így viselem. Lassan másfél éve vagyunk, és már egyáltalán nincs vele semmi baja, egészen megszerette :)
2009. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy belekotyogok...

a fanszőrrel ülsz rá a WC deszkára? Nem a comboddal?

Én epillálom ha van kedvem. Néha úgy van egy évig, néha meg szőrös. A változatosság kedvéért. :D

De mindig tudtam pisilni.

Idegen helyen (nyilvános WC) pedig spáci papírt használok amit a WC-re kell rakni. Kb 15 Ft egy darab belőle. :)


Nem mondom, hogy az epillálás nem kellemetlen de a napi borotválás nekem rosszabb volt.

A páromnak majdnem mindegy. A saját kedvemre csinálom a szőrtelenítést de a változatosság azért neki is tetszik.

2009. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

9:52 vagyok.

Bocs, csak a kérdésre nem válaszoltam :)))

Szerintem elég lehetetlen helyzetben vagy. Ugyanis ha a párod valóban a csupaszkát szereti, akkor mindig izgatni fogja a dolog. És ha nagyon ellenállsz, akkor bizony ez időzített bombává válhat.

El kell fogadnia, hogy te nem szeretnéd csupaszon. Egy komoly kapcsolatban enek is benne kell lennie. Meg annak is, hogy néha napján megajándékozod egy szőrtelenítéssel, már csak azért is, hogy a kielégítetlen vágyai ne vigyék másfelé. szvsz.

De szerintem megszeretni nem fogja, ha nem szereti már eleve. Max elfogadja.

2009. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem azért, de a szőr nem véd fertőzések ellen, sőt!

A borotválkozás nem modern találmány és eredetileg nem is esztétikai célokat szolgált, hanem egészségügyit. Dögkeselyűnek szerinted miért csupasz a nyaka?

2009. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a dögkeselyű pont nem csupasz nyakú. De az összes többi fajtája igen. :P
2009. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

öö...mi a köze a szőrnek a pisiléshez már ne haragudj? a szőr épphogy a pisilésben is akadályoz, hisz csupa pisi lesz és hiába törlöd le, a szőrök között maradhat pár csepp...elég unhigiénikus.... és attól még nem véded meg magad a fertőzésektől, h szőrös a punid, ugyanúgy rámennek a bacik a wc ülőkéről... megoldás: rakd körbe papírral. És a beletalálást sem értem :D ha van szőröd akkor jobban célzol? mekkora hülyeség.... szerintem nyugodtan borotváld le, max hagyj középen egy vékony csíkot, hogy megnyugodjon a kis lelked... de a csupasz punci sokkal izgatóbb,tisztább,és esztétikusabb is...

(20/L)

2009. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Mond a párodnak a következőt:

Egy a lényeg,

egy a fontos,

a pina legyen

JÓ BOZONTOS!

Ki is írhatod a hálóban, hátha így hamarabb megbarátkozik!

2009. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hm. lehet, hogy ezt fogom tenni :D :D és akár milyen röhelyes, de nekem tényleg a szőrszálak irányítják a pisit. ciki, vicces de így van. ezért tartom teljesen tarthatatlan állapotnak a csupaszságot. a nyilvános wc-re meg papírral körberakva sem ülnék rá.
2009. márc. 13. 12:18
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

sztem undorító a szőrös punci.

pláne amikor a párod ott köpköd az orál után..pfúj bmeg.

mind1. én a párod helyében nem engedném h szőrös legyen.

szerencsére a bnőm is kopasz fan. sőt manapság szinte mki.

és ezerszer higiénikusabb. a szőrrel meg elkaphatsz qrva sok fertőzést meg tetveket meg hadd ne soroljam..

2009. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
62%

Utolsónak: mi az, hogy a barátnődnek nem engednéd? Ez érdekes hozzáállás, az biztos...talán megkérnéd, megpróbálnád rávzetni, de engdni? Ki beszél itt erről...nem tudom, hogy melyik az a nő, akit lehengerelhetsz ezzel az endeded- nem engeded dologgal. Természetesen ez csak az én véleményem.

Kérdésre meg: pisi hova megy szőrrel meg anélkül, na ezt én is tapasztaltam...igaz! Azt gondolom (saját életemben ezt alkalmazom), hogy ha valakinek ez a kívánsága (páromnak is), mert ez izgatja, ezt szereti, szívesen megteszem, ha nekem nem okoz gondot(nekem nem), ha gondot okoz, megmondom, miért, és ehhez tartom magam...valószínűleg elfogadja (el kellene fogadnia a döntésedet).

2009. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!