Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a kedvesem több alkoholt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kedvesem több alkoholt fogyaszt, mindig szexelni akar. Csak az a gond,hogy vagy nem tud elmenni, vagy nincs merevedése se. Fiuk, Veletek is előfordult már ez alkohol hatására?

Figyelt kérdés
Ha a kedvesem több alkoholt fogyaszt,mindig szexelni akar.Csak az a gond,hogy vagy nem tud elmenni,vagy nincs merevedése se.Erőszakoskodik,hogy csináljak vele valamit,hiába mondom hogy ezt az Isten sem állítja fel.Ráadásul anális szexre kényszerít ilyenkor,holott tudja,hogy nem bírom elviselni.Tanácstalan vagyok,nagyon szeretem....
2009. márc. 12. 22:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia tolsó,most olvastalak,asszem egyre gondoltunk:),mert már nekem is megfordult a fejemben,dehát annyira szeretem
2009. márc. 13. 11:41
 12/13 A kérdező kommentje:
bocs kimaradt az u betű
2009. márc. 13. 11:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is, ha iszok, de leginkább a sörtől, akkor nehezebben áll fel, és én is nehezebben megyek el.
2015. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!