Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a kedvesem több alkoholt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kedvesem több alkoholt fogyaszt, mindig szexelni akar. Csak az a gond,hogy vagy nem tud elmenni, vagy nincs merevedése se. Fiuk, Veletek is előfordult már ez alkohol hatására?

Figyelt kérdés
Ha a kedvesem több alkoholt fogyaszt,mindig szexelni akar.Csak az a gond,hogy vagy nem tud elmenni,vagy nincs merevedése se.Erőszakoskodik,hogy csináljak vele valamit,hiába mondom hogy ezt az Isten sem állítja fel.Ráadásul anális szexre kényszerít ilyenkor,holott tudja,hogy nem bírom elviselni.Tanácstalan vagyok,nagyon szeretem....
2009. márc. 12. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem ilyent nem szoktak csinálni a fiuk. Bár én is beindulok és jobban van sexelhetnékem ha iszok/iszunk. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy akkor az alkohol mennyiségével fordítottam arányos a teljesítményem :D ! Álmomban sem mernék erőszakoskodni a barátnőmmel és nem kényszeríteném semmire. Beszéld meg vele, hogy amikor iszik nem a legkedvesebb ember a világon, és változtasson ha szeret és nem akar (meg)bántani téged.


22/f

2009. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom is ilyen... bár nálunk úgy van, hogy ha iszunk, akkor mindig én kezdeményezem a szexet. Ilyenkor neki is nehezebben áll fel, és nehezebben is megy el, és mindig kihasználja az alkalmat, hogy megpróbáljon rávenni az análisra... de sajna (vagy nem :-D) én is erős jellem vagyok, így nem hagyom. Akkor kell vele megbeszélni a dolgot, ha józan, mert ha ittas, akkor semmit sem érsz azzal, ha nemet mondasz, nem fogja annyiban hagyni.
2009. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

neked is kéne innod és akkor lehet könnyebben megoldanátok a problémát...kellemetlen 1szitu:S...

ha párom iszik...akkor én is...utána pedig lessz ami lessz...de többnyire én mászok rá és nem forditva...mivel én hamarabb elvesztem a fejem

2009. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze sztem ez a legtöbbünkel így van. Én általában nem tudok elmenni, a merevedéssel nincs gond, így végül a fáradtság győz :P de erőszakoskodni ilyenkor sem szoktam...
2009. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem áll föl. :)

Ha egy lánnyal iszogatásra kerül a sor, előre tisztázni szoktam, hogy iszunk, vagy dugunk? :P

2009. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholtól megnő a teljesítőképességem, a vágyam, és sokkalnagyobb hévvel szeretkezünk. Semmi erőszakoskodás, csak amit mindketten akarunk, csókok özönében. (Legalábbis így emlékszem. Meg barátnőm nyakán a folt is erről árulkodott, panasz sem ért :) )

Ha erőszakoskodik veled, akkor viszont komolyan el kell vele beszélgetni, nehogy később elfajuljon a dolog :$

2009. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholmennyiség függő...Sok szesztől bizony megmakacsolja magát, és fel nem áll, nemhogy csak nem áll fel, de úgy néz ki, soha jobban nem érezte magát úgy lógva:D

Viszont mértékkel fogyasztott alkohol esetében én is olyan vagyok, mint egy állat:) Sokkal hevesebb, érzékibb

Azért nem tud elmenni, mert a pia tompít az érzéseken, így nem érez nagyon semmit...:)

Viszont erőszakoskodásnál baj van, meg mi az, hogy kényszerít? Lehet olyat, hogy valakire ráerőltessük az akaratunkat? Nálam bevált, amit barátnőm csinált, bár hozzátartozik az is, hogy nyugodt természetem van, így soha nem ütöttem ki miatta...:)

Nálam úgy csinálta, hogy mikor ittasan megpróbáltam együtt lenni vele, marokra fogta a mogyijaim, így még az élettől is elment a kedvem, nemhogy a szextől, és egy idő után megszoktam, fogy nagyon fájhat, ha részegen akarok csinálni valamit.:D

Ő egyáltalán nem iszik, szóval még le sem itathatom olyankor, nagy gondjaim vannak, mi?:D:D

Milyen gyakran fordul ez elő amúgy?

23/F

2009. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem a barátnőm csinálja azt a pasijával, hogyha iszik akkor nincs sex, de szegénykémnek a gyerekkorából maradt ez vissza, mert a papa is pont ilyen volt.

az erőszakoskodás nem sok jóra fog vezetni, mert senki sem bírja sokáig azt és ez csak rosszabb lehet, mert húszon évesen kezdődnek a problémák akkor utána nem hiszem, hogy jobb lesz. szerintem jobbat érdemelsz, mert egy helyes csajnak tünsz csak még ott lebeg előtted a lila köd.

2009. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
1et értek az előttem szólóval h ott kéne hagyni ha tovább folytatja az erőszakoskodást...csak h nem lila hanem rózsaszin:p
2009. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen,hgy válaszóltatok. Sajnos ez elég gyakran előfordul vele,és nem hajlandó alkoholelvonóra menni.Több éve együtt vagyunk,józanul aranyos,kedves,és tudom hogy nagyon szeret,de mihelyt pénzhez jut,vagy meghívják a barátai,nincs megállás.Őszintén bevallom,olyankor félek tőle.31 éves,és napról napra rosszabb.de sosem tudnám elhagyni.

2009. márc. 13. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!