Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miután orálisan kielégítem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután orálisan kielégítem a párom, (nem megyünk el a végéig, nem hagyom hogy a számba élvezzen) utána magának folytatja tovább. egyenesen kiveszi a kezemből. Ez mért van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 20:23-as válaszoló elég kemény volt.... szarul bunkó vagy, nem gondolod? Egy lány, had döntse el, hogy lenyeli e vagy nem. Én azt mondom a páromnak, akivel már nagyon régóta együtt vagyok, hogy nem akarok valamit a sexben, akkor elfogadja, és kész. nem bunkó.

A kérdezőnek: Ezt a pároddal kell megbeszélned, ha őt ez nem zavarja, akkor neki így biztos jó!

2009. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen valóban elég bunkó volt a 20.23as.de azért köszi neki is a választ.
2009. márc. 13. 15:07
 13/13 A kérdező kommentje:
a 22.51 nek pedig.tudom hogy a férfisak nem képesek perceken belül ujra elmenni.:S és nem csak szöszmötölök rajta.mert amikor kiveszi a számból(kezemből)akkor közvetlen utána már jön belöle.tehát nem csak szöszmötöltem.az volt a kérdésem hogy ekkor mért veszi ki a kezemből.nem undorodok tőle.tehát nem értem hogy mért van.kicsit félreértette pár ember a kérdést
2009. márc. 13. 15:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!