Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miután orálisan kielégítem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután orálisan kielégítem a párom, (nem megyünk el a végéig, nem hagyom hogy a számba élvezzen) utána magának folytatja tovább. egyenesen kiveszi a kezemből. Ez mért van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle!! Mi csak találgathatunk. Amúgy meg szerintem:

a. nem csinálod elég intenzíven vagy gyorsan, nem találod el a tempót vagy az erősséget, ahogy neki a legjobb lenne

b. nem beszéltétek meg, hogy hogy kéne befejezni (a hasára, zsepi stb)

c. nem vagy elég határozott


Kérdezd meg!

2009. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De megbeszéljük hogy mi lesz utána.általában vagy rám vagy rá megy a "cucc".:D
2009. márc. 12. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg vedd a kezedbe az irányítást, legyél akaratos. Nem fogja megbánni szerintem:) De nem is értem. Ha nem akarod, hogy a szádba menjen, akkoris meg lehet úgy oldani, hogy cisnálod, és szól, hogy most, aztán elveszed a szádat és a hasára megy. Ez nem bonyolult.
2009. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán vele kellene megbeszélni a dolgokat, mi nem látunk a fejébe.
2009. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A párom is és te is egyformák vagytok. Ő sem csinálja végig és nem engedi a szájába,inkább kézzel befejezi. Olyankor mindig azt mondom neki,hogy kiverni magamnak is tudom ahoz nem kell női kéz. Annyira nem értem ezt sok nőben,hogy ez miért van. Mi férfiak imádunk puncit nyalni és nem érdekel minket az ami a punciból jön és le is nyeljük,de ti meg szinte undorodtok,öklendeztek a mi spermánktól,holott azért sok esetben nem mindig jó és kellemes íz jön a punciból sem és mégsem sztrájkolunk,hogy nem nyalunk puncit,vagy nem elégítjük ki a kedvesünket szájjal. És ne mondja sok nő,hogy a kettő nem ugyanaz. A puncinedv is tud ám keserű,nyúlos lenni mégsem fujjogunk attól,hogy végigcsináljuk és nem úgy viselkedünk,hogy az ujjunkkal fejezzük be a punci izgatását. Ezt jó lenne ha sok nő a buksijába vésné.
2009. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Még az előző vagyok. Bocsánat a kirohanásért és hogy nem válaszoltam teljes mértékben a kérdésre,de egy picit felhúztam magam.
2009. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha orálisan kielégíted a párod akkor nem folytathatja magának, ugyanis a férfiak nem képesek pár percen (másodpercen) belül több orgazmusra. Ha pedig ő kell magának befejezze akkor azt jelenti, hogy nem elégítetted ki csak szöszmötöltél rajta valamit. Egyébként ez azért van, mert nem tudod kielégíteni és kénytelen magának megcsinálni, h nem járkáljon utána egész nap álló szerszámmal.
2009. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

(1. 2 válaszoló vagyok)

A 20:23as válaszolónak írnám, hogy nem tudom, kóstoltad már a spermát? Mert hiába tartjátok sokan férfiak annyira igazságtalannak, a helyzet akkoris az, hogy akármilyen egészségesek is vagytok, a sperma íze SOKKAL erősebb. Ha ez nem így van, akkor az illető lánnyal bajok vannak. Amúgy ezt nem azért írom, mert prűd vagyok vagy nyafogós, én le szoktam nyelni anáékül, hogy a barátom mondaná, valahogy izgat a helyzet. viszont simán el tudom képzelni, hogy valaki ezt nem teszi meg az íze miatt, nem kell ezért leszólni (a fentebb írtak miatt). Szerintem az sokkal rosszabb, amikor a csaj utána köpködi zsepibe, mintha le se nyelné. Na mindegy, ti tudjátok.

A kérdésre meg már válaszoltam. Hidd el, a barátod meg fogja neked mondani, sőt, meg is fogja mutatni, hogy hogyan csináld, ha vmi nem tetszik neki. Csak legyél határozott.

2009. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 20:23-as vagyok. Látom ez már örök harc marad,hogy nyelni vagy nem nyelni. Ez van. Lehajtott fejjel sajnos bele kell törődnöm. Útálom ezt használni,de kinek a pap,kinek a papné. De ez akkor is igazságtalan. Mi férfiak mindent nyelünk,de ti nők,legalábbis a többség meg undorodik a spermától.
2009. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

előző vagyok

Hát igen, egyet értek azza, hogy igazságtalan, de az életben sokminden az. De jobb, mintha köhögve kiköpdösné. A barátom azt szokta mondani, hogy neki aztán mindegy mit csinálok vele, hiszen már elmentXD Úgyhogy én nem is értem, hogy a férfiaknak mért jobb akkor, ha a csajnak a szájába megy. Azt elhiszem, hogy kiváncsiság, de amúgy nem értem. Gondolom nem is fogom megérteni, mondjuk én jól elvagyok mindenhogyanXD De a kérdezőnek végülis nem is ez a problémája úgyhogy... Ha vki nem akarja lenyelni, akkoris lehet úgy csinálni, hogy az utolsó pillanatig szájjal, meg kézzel rásegíteni. Úgyhogy szerintem nem a nyelés a legfontosabb.

2009. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!