Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek nem kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek nem kellemetlen egy olyan lanyt megcsokolni aki mar oralisan elegitett ki valakit? Nem undorodtok tole?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok bnőmmel csókolózni miután orálisan izgatott. Olyan jó meleg a szája olyankor... :)
2009. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De a kérdés nem arra vonatkozik, hogy a szájbaélvezés után ki csókolózik a párjával, hanem egy korábbi kapcsolatában már cumizta le az akkori pasiját...

Namármost, engem nem zavar, eszembe sem jut ilyen hülyeség...Régebben valaki ott csókolta, ahol én most, engem ott csókoltak, ahol ő most, régebben mást szopott, most engem, régebben mást nyaltam, most őt...Ilyen az élet, Akkor undorodhatnák magamtól is, nem? 17 lánnyal feküdtem eddig le, és majdnem mind le is cummantott, illetve ki is nyaltam, nagy dolog... Ilyen miért lenne undorító???o.o

23/F

2009. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki inkább monogám típus, és nem vágyik egész élete során sem 17 nőre, akinek elég egy is. Őt zavarhatja ez a dolog, de nem kéne. Valakinek pedig ez a természetes.
2009. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!