Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek nem kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek nem kellemetlen egy olyan lanyt megcsokolni aki mar oralisan elegitett ki valakit? Nem undorodtok tole?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mármint valaha életében? Miért? Aki nem, az is hányt már szerintem a szájával. :D
2009. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Közvetlenül a csók előtt elégített ki valakit, vagy engem?


Mert ha valakit, akkor természetesen broáf...


Ha engem, akkor miva'? Miért lenne undorító?


25/f

2009. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:):) nekem a barátom fél évig azt hajtogatta makacs módon, h nem elégíthetem ki orálisan mert ő aztán nem fogja a saját spermáját a szájába venni. először beletörődtem aztán egyszer.. mikor már nagyon fel volt izgulva, úgy gondoltam itt az idő :D kielégítettem, és annyira élvezte és úgy csókolt utána, mintha nem is ő mondogatta volna h ez milyen undorító :D:D
2009. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemazért de miután nyelek fél liter hüvelyváladékot nyalásnál utána már 1 csók az semmi...
2009. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, ha egy pasi nem hajlandó velem csókolózni miután kielégítettem orálisan az elmehet a sunyiba...


Bocsi tudom, fiúkat kérdeztél.

Első két válaszolóval teljesen egyetértek amúgy.

19/L

2009. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tuti nem :D 16/F
2009. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nahjam, ha én megengedem, hogy csókolózzunk tovább miután engem kényesztetett, nehogymár ő ne engedje meg ugyanezt... :D


L/17

2009. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Sokkal korábban, mint engem megismert, akkor elégített ki valakit ily módon. Az első fél évben zavart eléggé, de most már nem. Néha eszembe jut kicsit a dolog, de már nincs vele semmi gondom. Sokkal fontosabb, hogy szeretjük egymást.

Most már úgy gondolom, hogy nem kéne, hogy zavarja ez az embert. Az már a múlt, az pedig már elmúlt.

(Remélem én értettem jól a kérdésedet)


(22/ffi)

2009. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom kielégített engem és nyele amit (előváladék stb),akkor miért undorodjak attól,hogy utána megcsókoljon? Én is amikor kényeztetem ő sem tol el ha csókra kerül a sor közben vagy utána. Sőt volt rá példa,hogy kézzel kielégített és a hasamra ment a cucc utána finoman belenyalt,majd megcsókolt. Nem undorodunk egymás nedvétől. Miért legyen közöttünk undorító ez vagy az? Az az undorító ha egyesek negatívan fogják fel a testi nedvekkel való hozzáállásokat.
2009. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! igen, a 21:33as ertette jol
2009. márc. 11. 23:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!