Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi nagyon szőrös mindenhol akkor Lehetséges hogy akár vonzónak is találjátok és úgy legyetek vele hogy mmm. Most szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés
21 éves szűz srác vagyok és nagyon félek hogy ez baj. Nem is merek kezdeményezni:S
2009. márc. 11. 17:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
59%

váh.- én nem szeretem a szőrös pasikat főleg nem a melkason háton és hónaaljon .

sztem gyantáztasd ha téged is zavar.

2009. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Én anno úgy álltam ehhez, hogy márpedig nekem a csupasz pasik jönnek be... (itt főleg a csupasz mellkast értem) Aztán rátaláltam a mostani páromra, akinek szőrös a mellkasa, és imádom. :) De tényleg, soha nem jutna eszembe leszedetni/leborotváltatni vele. Így jó és kész, és egyáltalán nem zavar. Szóval szerintem ne aggódj emiatt, nem ez a lényeg. De persze ha zavar, akkor szedd le. Egy próbát megér. Lehet,hogy sokkal jobban fogod érezni magad. :)
2009. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is nagyon szőrös vagyok és a barátnőmet ez a legkevésbé sem zavarja, nagyon jól megvagyunk az ágyban és mindenhol máshol is. 22/f
2009. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Tudom lepontoztok de... én azt sztem ha semmi szőr nincs egy pasim (jó psze karokon ,lábakon , stb lehet , de has ,mell, nyak stb neeeee)
2009. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet szőrös, sőt az kell is, csak a nemi szerve környékén ne! Higiénikusabb és szívesebben kényeztetem, ha nincs útban semmi!!!
2009. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!