Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi nagyon szőrös mindenhol akkor Lehetséges hogy akár vonzónak is találjátok és úgy legyetek vele hogy mmm. Most szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés
21 éves szűz srác vagyok és nagyon félek hogy ez baj. Nem is merek kezdeményezni:S
2009. márc. 11. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ne agodj én is szörös vagyok mindenhol , én undorodok hogy a hátam szörös !! amikor leborotváltattam teljessen csupaszra a csajom nem gyüzte várni hogy visszanöjön !! Azt mondja szexis és azis hozzám tartozik !! ja boccs hogy srácként irtam !!
2009. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát számomra nem vonzó e szőrős pasi! esetleg leborotválhatnád magad... de ez csak az én véleményem
2009. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szekszi a szőrös pasi:P
2009. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
mennyire vagy szörös és hol ???
2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát, has nagyon :S végtagok is nagyon de az talán még normális. meg a nyakam is szőrös:S
2009. márc. 11. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
az ágyban nem a szőr a lényeg ;) hidd el, a lányt se az fogja érdekelni. :) (22/L)
2009. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha téged zavar borotváld le nyugodtan :) Vagy ha kételyeid vannak:)
2009. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ma 18:04 vagyok ! ne borotváld le fogadjon el a lány olyannak amilyen vagy és kész !!
2009. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon zavar... NE borotvald le, viszont gyantaztass. A borotvatol csak megerosodik, es meg borzasztobbnak fogod latni :P Ha nem erzed igy jol magad, akkor nyugodtan szedesd le. Valoban nem ezen mulik, hogy elfogad-e egy lany, de nem erdemes varni, hatha igy is jo leszel valakinek. Szemely szerint en valahol vonzonak talalom a szoros pasikat, de szerintem neked onbizalom kene, amiben segithetne, ha lecsupaszodnal kisse.
2009. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én Szerelmem is szőrös, csak orális szexnél zavar kicsit, de ha nem lenne ott, nem is Ő lenne és én így szeretem, szőrösen. :))
2009. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!