Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szerek késleltetik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerek késleltetik a fiúknál a korai magömlést?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok! A barátnöm azt szereti ha gyorsan csináljuk,de akkor 2 perc allatt elmegyek.Ha közben abbahagyom hogy pihenjek,akkor tovább tart,de azonnal visszaránt a barátnöm.Aztán meg csalódott és megkérdi:,,csak enyi volt?"Még egy ilyen barátnöm sem volt aki egész enyire gyorsan szerette csinálni! Hallottam már a lidokain sprayröl.Ez menyire hatásos?Ajánljatok valami szert,amitöl gyorsan,megszakítás nélkül és sokáig lehet szexelni! Köszi!
2009. márc. 11. 16:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van,hosszú távon talán van valami megoldás amitöl még tovább fog tartani az aktus.De nekem kellene egy pillanatnyi tipp,ami már most hétvégén beválik.Felnött férfi vagyok,és ez nagyon sérti a hiúságom,hogy nem tudom megadni azt amit és ahogyan kéri.Sehogy sem tudok lenyugodni,ki vagyok készülve,az utóbbi eset is rátett egy lapáttal.Ha egy alkalom lenne,amikor már ö mondaná hogy fejezem be mert már neki is sok volt,akkor biztos helyrebillentene lelkileg.Szeretem öt,és nem akarom elveszíteni emiatt.
2009. márc. 11. 18:43
 12/13 anonim válasza:
17%
Végtelenül sajnálatos,ha egy férfi csakis a maga örömét keresi egy kapcsolatban. Az szintén, hogyha önző( akár a rákos sejtek).Ennek e megoldása nem az,hogy küldje el a nőt, hanem, hogy igenis tanulja meg,hogyan tudja az ösztöneit uralni.Azt egy hölgy sem gondolja, hogy csak a férfi ebédeljen, ill.csak a hölgy- ugye?Enni is együtt kell, és a hölgy nem veszi el a férfi elől az ételt,-nos ez hasonló.Ha a hölgynek ez a véleménye, akkor ott valóban a férfinek kell hogy "eleget tegyen",hogy mindketten megkapják....bár ez sajnos ritkaság, ezért is nem akarnak a nők szeretkezni, mert utána jön a feszültség, fejfájás,hasfájás....stb.Ha ez egy férfinak jó, akkor ott baj van..
2010. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szia!

én lidokain 5% krémet használok, ha szükséges (recept nélküli). nekem bevált. nem lesz puhább a farkam, és csak egy nagyon picit csökkenti az élvezetet, az idő viszont kárpótol. meg kell tanulni használni. először egyedül kísérletezz. nekem elég egy borsónyi és egy perc, aztán letörlöm. :)

2011. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!