Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szerek késleltetik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerek késleltetik a fiúknál a korai magömlést?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok! A barátnöm azt szereti ha gyorsan csináljuk,de akkor 2 perc allatt elmegyek.Ha közben abbahagyom hogy pihenjek,akkor tovább tart,de azonnal visszaránt a barátnöm.Aztán meg csalódott és megkérdi:,,csak enyi volt?"Még egy ilyen barátnöm sem volt aki egész enyire gyorsan szerette csinálni! Hallottam már a lidokain sprayröl.Ez menyire hatásos?Ajánljatok valami szert,amitöl gyorsan,megszakítás nélkül és sokáig lehet szexelni! Köszi!
2009. márc. 11. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát olyat nem tudok, de ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ha már érzed h közeledsz a csúcs felé, akkor vedd ki és kézzel izgasd tovább. kérd meg h jelezze ha el fog menni és akkor újra beteheted neki.

különben hogyhogy csak a gyors meneteket szereti? a lassúnál bealszik? a helyedben azért csinálnék neki egy bemutatót h milyen is az amikor lassan, finoman, puhán csináljátok, mennyire izgató h h nem hagyja magát a párod h gyorsan megkapd őt... hátha kedve támad hozzá :P

2009. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Ezzel én is így vagyok ne aggódj. Gyors menet-->2 perc durr:D. Próbáld meg egyszer lassan csinálni, előtte egy jó erotikus masszázs...utána még izgasd huzd el az előjátékot és aztán mehet az aktus érzékien. Lehet hogy bejön:-) A lidokain spray-ről csak annyit h nagyon nagy hülyeség mert ha gumi nélkül csináljátok akkor az ő hüvelye is el fog zsibbadni és senki nem fog semmit érezni. Ugyanott vagytok ahol a part szakad. Ha esetleg gumival csináljátok akkor talán a gumi alá esélyes de nem ajánlanám. Az előttem lévőnek is jó az az ötlete h ha közel vagy akkor izgasd kézzel szájjal és ha közeledik akkor rakd vissza. Egy próbát megér. A korai magömlés ellen én most egy pc izom tornát próbálgatok ha gondolod akkor jelezz és megkeresem és bemásolom ide!


Nah helloka:-)

2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi hogy nem akarok megbántani senkit de bnőd részéről ez a 'csak ennyi volt?' duma ez nagyon nem jo. Ez sztem tök nagy bunkoság. Inkább azon kéne lennie h segítsen neked meghosszabítani az aktust, nem a kedvedet elvenni az egésztől...
2009. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szereti lassan!Már próbálkoztam egy csomó módszerrel,de ö csak úgy akarja.A régebbi barátnöimnek nem igazán számított a tempó,de ö teljesen más.Ha a kezemmel folytatom az neki nem jó,mert valami nyilaló érzést érez,és kéri hogy tegyem vissza a farkam mert csak az jó.Mit tehetnék?
2009. márc. 11. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Lidokain mint helyi érzésteleníés? Te eszednél vagy? Akkor még a farkad sem fog tovább állni 2 perc után ha nem érzel semmit. Mellesleg ha nekem iylyen barátnőm lenne aki ilyet beszól a szex végén, hogy "csak ennyi?" úgy otthagynám mint a pinty. De gondolom tizenvalamennyi vagy, szexelni kell mert attól leszel trendi felnőtt. Csak te tudod uralni, hogy mikor menj el, gyakorlás kérdése, viszont nem ígérek túl sok sikert egy ilyen önző barátnő mellett.
2009. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az előzőnek tök igaza van meg remélem azt te is látod h másból se áll ki neked az egész minthogy a azt keresed hogy lenne jó a lánynak míg ő simán leszól téged. ez egy. ja, és arra nem gondol h neked hogy jó, hogy nemcsak ő létezik a világon és h lehet neked jobban bejön a lassú, csak azzal törődik, hogy jujj mindent csinálj úgy hogy neki tökéletes legyen... egy ilyen embernek nem kell pasi, vegyen egy vibrátort és el van intézve
2009. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a 2. és 3. vagyok :D

Bemásolom ezt a tippet, remélem tudtam segíteni:)


A lényege egy izom megerősítése. Az izmot pubococcygealis izomnak nevezik,

rövidebben PC-izom. A szeméremcsont és a farkcsont között helyezkedik el,

s kellően megerősítve hatékonyan lehet szabályozni a magömlést.

A megerősítés első lépése, hogy megtudd, hol is van benned ez az izom.

A megerősítést sok folyadék (2 liter tea) megivásával kezdjük.

Amikor már nagyon kell pisilned, akkor menj csak WC-re!

A pisilést szakaszosan végezd, 20 apró részletben engedd távozni a folyadékot,

azaz szakítds meg a vizelet áramlását! A péniszed alatt, a tövénél érezni fogod,

hogy húzódik egy izom, ez a PC-izom! A szakaszos pisiléssel tehát megtanulod,

hogy hol van ez az izom. Ezután jön a gyakorlás: 3x naponta 20-20 összehúzást

végezz ezzel az izommal, 3 naponta 10-zel növeld az egyszeri összehúzások számát!

Amikor eljutsz 3x100-ig, azt a napot jegyezd fel, s onnantól kezdve 3

hónapig napi 3x100 összehúzást végezz! Így megerősödik az izom, s képes leszel

akaratlagosan is kontrollálni a magömlést.


Sik sikert

2009. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha nekem ilyen bnőm lenne akkor egyből dobnám. Ez tényleg nagyon nagy önzőség és hát az a mondat pff... esélytelen... Keress egy olyan lányt aki megérdemli azt h ennyit tegyél azért h neki jó legyen...
2009. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,tudom hogy ti ténleg segíteni akartok.Azt nem értem,hogy a barátnöm miért csak gyorsan szereti.Én vagyok neki az elsö szexuális téren,és sehogy sem tudtam rávezetni a gyengéd szeretkezésre.Sok ilyen csaj van még?Szerintem nincs olyan intimtorna,meg gyakorlat,hogy ekkora tempónál ne sülne el a ,,pisztoly" 2 perc múlva.Amugy normális tempóban bírom 15-20 percig is.Itt csak valami szer segíthet.De én ténleg szeretném kielégíteni a barátnömet,mert nagyon imádom,más téren nagyon jól megértjük egymást!!! Amúgy 21 éves vagyok.
2009. márc. 11. 17:36
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy szerekkel kéne kontrollálnod magadat, azzal csak azt éred el, hogy szerrel tudsz jól dugni, anélkül ugyanúgy gyenge lesz a teljesítményed.

A PC izom edzése jó, én nem próbáltam, de tény, hogy ha jól megfeszíted, akkor kicsit visszamegy a cucc és bírod még egy ideig. Ezt lehet csinálni egy ideig, viszont van egy másik, ún. terápiás módszer, amit az urulógusom mondott még egy pár hónapja. A következő lenne.

Normális tempóban maszturbálsz, és amikor érzed, hogy közeleg a vég (de még le tudod állítani magadat) akkor lelassítasz, nem vered olyan hevesen, nyújtod az egészet. A lényeg, hogy tempósan csinálod, és amikor már majd elmennél, akkor nagyon lassan. A lényeg, hogy élvezed még igy is, de nem mész el, benn tartod a magvaidat :) Ezt lehet a végtelenségig csinálni. Persze ezt nem elég egyszer, sokáig kell, hetekig, ettől kissé átszellemülsz, megváltoznak a reflexeid, és az efféle fizikai hatásokra másképp fog a farkad reagálni, nem lő egyből.


Mellesleg, ha a barátnődnek mondd meg, hogy ha egy tartalmas erotikus életet szeretne magának, akkor fogja fel, hogy a szexet nem lehet elkapkodni, ez nem egy fagyi, amit benyalsz gyorsan, mert vehetsz még egy gombócot amúgy is. Oké, oké, gyorsmenet, húdejó, de arra is gondoljon, hogy neked mi a jó, és hogy képes legyél produkálni még egy menetet. Én úgy leoltanám egy ilyen beszólásért, mint ahogy a macskát dolgát végezni. Csináld

az általam és a másik válaszoló által leírt praktikákat, meg oktasd ki azt a nőt, hogy változzon már meg ez a naív világlátása. Mert ezzel a viselkedéssel csak elveszi a kedvedet, mellesleg nemigazán érzékelem, hogy neki fontos lenne, hogy neked mi a jó.

2009. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!