Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire fontos 1 kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos 1 kapcsolatban egy fiunak a szex? Állitolag azért szakitott velem az expasim mert nem lettem az övé.

Figyelt kérdés

Másfél honapig voltunk csak együtt, párszor beprobálkozott, de mivel én még nem voltam senkivel nem mentem bele.Úgy ismertem meg h rendes, és eszembe se jutott h csak azért legyen velem, mindig mondta h milyen csinos vagyok meg minden meg azt is h ő tényleg komolyan gondolja.Tudom ez lehet jó duma is

Elöttem volt egy hosszabb kapcsolata, de azt meg megunta

18/L


2009. márc. 11. 16:36
1 2
 11/12 nyuszee17 válasza:
63%
Naná hogy csak szórakozott veled!Mit gondoltál?? Két hónap az kevés idő s csak mert nem feküdtél le vele kidob!Szted ha szeretne akkor nem várna rád??ugyanmár hülyeség amit kérdezel sztem te is tudod a választ! Őszintén megmondom neked a frankót: 19 éves lány vagyok, imádom a szeretkezést(nem a sexet)a párommal akit szeretek.De két 3 hónap a minimum amit egy pasinak várnia kell rám!Első szerelmem fél évig várt.. Pasiból volt és látod mégis tudott várni...mert szeretett!Persze h fontos a sex egy kapcsolatban és nem csak a pasiknak fontos! ha élsz rendszeres sexuális kapcsolatot majd rájössz h neked is fontos!egy kapcsolat nem lehet tökéletes ha a sex nem működik!
2009. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te szegény:(

Ne aggódj! Hamarosan találsz majd valakit, aki Téged szeret!! Amúgy nem szoktam csúnyán beszélni, de ez egy k.cs.g!! Az ilyen fiúk(akik arra hajtanak) mindig felidegesítenek!! Együtt érzek veled, engem is sokszor csak azért akartak!

2009. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!