Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire fontos 1 kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos 1 kapcsolatban egy fiunak a szex? Állitolag azért szakitott velem az expasim mert nem lettem az övé.

Figyelt kérdés

Másfél honapig voltunk csak együtt, párszor beprobálkozott, de mivel én még nem voltam senkivel nem mentem bele.Úgy ismertem meg h rendes, és eszembe se jutott h csak azért legyen velem, mindig mondta h milyen csinos vagyok meg minden meg azt is h ő tényleg komolyan gondolja.Tudom ez lehet jó duma is

Elöttem volt egy hosszabb kapcsolata, de azt meg megunta

18/L


2009. márc. 11. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak szórakozott veled!

Lehet, lepontoznak e miatt!

De szerintem egy ilyen pasiról még írni se érdemes!

2009. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:
87%

Fontos, de ennyire nem. Gondolom csak arra kellettél volna neki.


18F

2009. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak az h nem igy ismertem meg.Meg gondolom akkor az se jelent semmit h párszor elvitt vacsizni, ajándékokat hozott meg már a haverjainak is bemutatott
2009. márc. 11. 16:43
 4/12 Thurston ***** válasza:
83%

Hát nem. Ha ezért dobott, akkor tényleg csak azt akarta. Elhiheted.


18F

2009. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Kövesd csak a saját tempódat, és akkor a selejtje úgyis lemorzsolódik idő közben, és egy arra érdemes fiúnak adhatod a szüzességed. Fontos a szex, de vannak fontosabb dolgok is, a legfontosabb, hogy összhangra találjanak a felek. Exeddel ez szexuális téren nem volt meg. De legalább nem húzta az agyad tovább. Ebből is tanultál, tudod mire kell figyelned a következőnél, mik azok a jelek, amikből sejthető, hogy csak szexre megy.

De kívánom, hogy a következő barátod egy arra méltó legyen!


(22/ffi)

2009. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
fontos...
2009. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat !!igen mostmár ennyivel is tapasztaltabb lettem :)csak az a baj h még nem volt egy normális kapcsolatom se mert vagy mindig az ilyen bunkokat vonzom, akik csak azt akarják vagy nekem nem jön be az illető é smár kicsit unom, meg elég rossz egyedül
2009. márc. 11. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egy érett felnőtt kapcsolatban mindkét félnek fontos a rendszeres nemi élet...de erre majd te is rájösz egy idő után
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen rendkívül fontos a szex. A szerelem kiteljesedése, vagy csak egy biológiai igény kielégítése, de akkor is fontos.


Ha nem lennél szűz azt mondanám, hogy igen miattad hagyott el, mert nem akartál lefeküdni vele.

De a szüzesség miatt megértem, hogy azért kellett volna még egy kis ismerkedés egyebek.


Majd ha ez a szorongás elmúlik találsz egy normális srácot azért azt se várakoztasd sokáig, mert azt egy fiú sem szereti. Készülj fel, nagy levegő és add át magad az érzésnek. De csak azzal akit érdemesnek tartasz rá! Ez fontos. Viszont ha már ott vagytok, gondolom te sem szeretnél várakozni, ha kívánsz valamit.


25/f

2009. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Fontos egy kapcsolatban a szex. Ezt aláírom. Emberi szükséglet, hogy szexuális életet éljünk. A sráccal nem kell foglalkozni, szerintem 18 éves korodban ha még szűz vagy (nekem ezzel semmi bajom nincsen, félreértés ne essék), akkor elég eszed van, hogy ne veszítsed el olyannal aki nem érdemli meg. Ő nem érdemelte meg, majd eljön az akinek odaadhatod. Hajrá, sok sikert!
2009. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!